Yolun Sonu!

Koca bir sezonu Başakşehir’le yarışarak geçiren Beşiktaş artık bu yolun sonuna gelmek üzere ve bu akşam Gaziantepspor karşısında takımın alacağı 3 puan, Kara Kartal’ı 2016-2017 sezonun şampiyonu yapacak.

Bu hafta galip gelemese bile önümüzdeki hafta gelecek galibiyet halinde bu turu atacak olan takım, son hafta kendi sahasında oynayacağı maça şampiyon olarak çıkmak isteyecektir. Bu nedenle bu akşam buraya mutlak 3 puan parolası ile gelen Beşiktaş, bu sene oldukça kötü bir sezonu geride bırakıp küme düşen rakibi karşısında favori olan tarafta bulunuyor.

Orta saha ve defans hattı problemli olan takımda Beşiktaş’ın şansı oldukça fazla ve bu maçın motivasyonu da şampiyonluk olunca Beşiktaş burada gerekeni yapacaktır.

İki takımın aralarında oynanan son 10 karşılaşmada Beşiktaş 7 galibiyet elde ederken, ev sahibi takım Beşiktaş filelerini 8 kez havalandırırken, konuk ekip Beşiktaş ise rakibine tam 21 gol atmış. Şu anda da iki takımın son durumuna bakıldığında bu karşılaşma için de Kara Kartal’ın gol bulması sorun olmayacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna