Ülkeler Hazırlık Karşılaşmalarına Devam Ediyorlar

Dün oynanan hazırlık karşılaşmalarında sürpriz bir sonuca imza atan Malta, deplasmanda Ukrayna’yı 1-0’lık sonuçla geçerek beklenmeyen bir sürprize de imza atmış oldu. Yine dün oynanan karşılaşmalarda İsrail, kendi evinde ağırladığı Moldova ile 1-1 berabere kalırken, Alman Panzerleri de konuk oldukları Danimarka deplasmanından aynı skorla döndüler.

Bugün oynanacak olan karşılaşmalarda, Finlandiya kendi sahasında Liechtenstein’i konuk ederken, Uruguay, İtalya deplasmanına, Kolombiya’da İspanya deplasmanına konuk olacak.

Dünya Kupası Eleme Gruplarında Türkiye ile beraber aynı grupta yer alan sahibi 1 puanla 5.sırada yer alıyor ve grup aşamasında da artık ileriye doğru şansları da kalmadı. Türkiye ile aynı gün Ukrayna ile yine kendi sahasında karşılaşacak olan takım, muhtemelen bu karşılaşmadan da puansız ayrılacaktır.

Konuk ekip Liechtensein Avrupa Elemelerinde G Grubu’nda yer alıyor ve şu anda kadar grubun puansız tek takımı. Bu maçın ardından İtalya deplasmanına konuk olacak olan takımın da bu karşılaşmadan puan ya da puanlar çıkarma şansı oldukça az.

İki takımın mücadelesinde ev sahibi avantajlı olarak sahaya çıkacaktır. Karşılıklı gol de denenebilir.

Ventura’nın çalıştırdığı İtalya Milli Takımı’da G Grubu’nda yer alıyor ve bu grupta İspanya ile 13’er puana sahip olan Çizme, puan sıralamasında 2.sırada yer alıyor. Dünya Kupası Güney Amerika Grubu’nda yer alan Uruguay ise 23 puanla, Brezilya’nın lider olduğu grupta, Kolombiya’nın 1 puan gerisinde ve 3.sırada.

Bu karşılaşmada ev sahibi İtalya maçın favorisi ancak karşılıklı gol ve üst seçeneğini cebinize koymanızda fayda var.

İtalya ile aynı grupta yer alan ve bu grupta lider olan İspanya’da Güney Amerika Grubu’nda 24 puanla 2.sırada yer alan Kolombiya’yı konuk edecek. Bu maçın ardından grup sürecinde Arnavutluk’u konuk edecek olan takım, hem bu karşılaşmada hem de Arnavutluk maçında karşılaşmaların favorisi olarak sahaya çıkacaktır.

Kolombiya karşılaşmasında üst ve karşılıklı golü de düşünebilirsiniz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna