UEFA Avrupa Ligi’nde Gecenin Diğerleri

UEFA Avrupa Ligi Spor Toto Süper Lig temsilcilerinin haricinde kalan diğer gruplarda da oynanacak maçlarla takımlar 4.maçları tamamlamış olacaklar.

UEFA Avrupa Ligi G Grubu’nda

FCSB’in 9 puanla ciddi bir avantajı yakaladığı bu grupta, Plzen ve Lugano arasında geçecek mücadelede, grubun 2’liği için iki takım sahada olacak ve kazanan büyük bir avantajın sahibi olacak. Ev sahibi maçın favorisi olacaktır.

UEFA Avrupa Ligi H Grubu

Bu grupta da Arsenal haricindeki diğer takımların dengeleri bu karşılaşmadan sonra belli olacaktır. Tabii Köln’ün puanın bulunmaması, bu karşılaşmaya olan yaklaşımını değiştirecek. Köln ve Borisov arasında geçecek mücadelede, karşılıklı gol yüksek ihtimalli bir sonuç olacaktır.

UEFA Avrupa ligi J Grubu

Östersunds ve Luhansk’ın 2.tur için avantaja sahip olduğıu bu grupta, A.Bilbao kendi sahasında ağırlayacağı rakibi karşısında bu akşam kazanır ve grubun akışını muhtemelen değiştirir.

UEFA Avrupa Ligi K Grubu

Bu akşamın merakla beklenen mücadelelerinden biri olan Lazio – Nice karşılaşmasında ev sahibi Lazio, maçın favorisi olacaktır. Diğer karşılaşmada da Vitesee, Hollanda da kazanır.

UEFA Avrupa Ligi L Grubu

Bu grupta da işler Zenit ve Sociedad ağırlıklı gidiyor. Zenit’in 9, Socieadad’tın da 6 puanı bulunuyor. Bu akşam yüksek bir olasılıkla Sociedad kendi sahasında konuk edeceği Vardar’ı geçecektir. Grubun diğer karşılaşmasında ise Rosenborg ve Zenit zorlu bir karşılaşmaya çıkacaklar ve bu karşılaşmada da iki takımda skor üreteceklerdir.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna