UEFA Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe Sahada

UEFA Avrupa Ligi’nde artık gruplara kalmak için son aşamaya gelen Fenerbahçe, Makedonya deplasmanında Vardar’ın konuğu olacak.

Her ne kadar kadro anlamında Sarı Lacivertli takım rakibine oranla çok daha üst seviyede olsa da, bu karşılaşmada zorlanacaklarını düşünüyoruz.

Rakip çok daha önemli bir takım olsa, yani Avrupa da ses getirmiş bir takım olsa, Fenerbahçe’nin daha iyi işler yapabileceğini düşünebiliriz ancak bu karşılaşmanın Aykut Kocaman’ın öğrencilerine ters gelme durumu oldukça fazla.

Bunun nedeni de son 7 maçtır canlı olarak takip ettiğimiz Fenerbahçe’nin henüz uyum sorununu aşamamış olması.

Bu karşılaşmada da birden sihirli bir değnekle bu karşılaşmanın altından kalkmaları oldukça zor olacaktır. Bunun nedeni de takımın zamana ihtiyacı olması.

Orta sahada Souza – Topal ikilisiyle daha dirençli bir takım kurma çabasında olan Aykut Hoca, muhtemelen bu akşam da bunun peşinde olacaktır. Göztepe maçında her ne kadar işe yaramasa da bu deplasmanda özellikle orta alanda dirençli bir Fenerbahçe rakip için tehlike yaratabilir.

2-3 gol aralığında geçmesini beklediğimiz mücadelede Sarı Lacivertli takım hem adıyla hem de kadrosuyla fark yaratsa da dikkat etmekte fayda olacaktır. Duygusallığa kapılıp konuk ekip tercihi yanıltıcı olabilir. Bu nedenle de 2-3 gol aralığı iyidir.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna