Türkiye TFF.1’Ligin’de 8.Hafta

Türkiye TFF 1.Ligi’nde geride bırakmış olduğumuz 7 haftada Giresunspor topladığı 15 puanla zirveye oturmuş durumda. Bu takımın arkasından gelen ve 14 puana sahip olan Ümraniyespor 2., Elazığspor da ligin 3.sü durumunda.

13’er puanlı iki takım da; Altınordu ve Rizespor. Tabii Rizespor’ ayrı bir parantez açmamız gerekiyor. O da Rizespor’un teknik direktörünü değiştirmiş olması. Ligin 6.sırasında ise 12 puana sahip olan Adanaspor var.

Bu haftanın açılış karşılaşmaları ise şu şekilde;

Erzurumspor – İstanbulspor

Son haftalarda oynadığı futbolla çıkış yakalayan konuk ekip, bu mücadeleye de maçın favorisi olarak çıkacak. Ev sahibi oyunu tutmaya çalışacaktır. İlk yarıya odaklanmakta fayda var.

Ümraniyespor – Elazığspor

Haftanın en önemli karşılaşmaları arasın alabileceğimiz bu mücadelede iki takımda zirve mücadelesi veriyor. Ev sahibi kendi sahasında iyi oynayan ve oyunun gerektirdiklerini fazlasıyla yapabilen bir takım olma özelliğine sahip. Konuk ekip Elazığspor da deplasmanlarda savunma anlamında iyi işlere imza atan bir takım. İki takımın mücadelesi 2,5 alt için uygun bir karşılaşma olur.

Balıkesirspor – Gaziantepspor

Konuk ekip ligin son sırasında yer alıyor ve buradan çıkması içinde mucize gerekiyor. Kadro olarak da ligin en sıkıntılı takımlardan biri olan Gaziantep’in bu deplasmandan 1 puan bile çıkarması sürpriz olacaktır.

Gaziantep FK – Giresunspor

Ligin bir başka sıkıntı yaşayan takımı ev sahibinde de yüzler gülmüyor ve kaybedilen puanların ardından takımın toparlanması pek de kolay olmayacak. Konuk ekip ise oyun bakımından düşünüldüğünde ligin en iyilerinden. Deplasmanda da olsa oyunun hakimi Giresunspor olacaktır. 2-3 gol aralığı karşılaşma için uygun olur.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna