Türkiye TFF 1.Lig de Yeni Hafta

Türkiye TFF 1.Lig de haftanın açılışını Balıkesirspor ve G.Gaziantepspor yapacak. Şu anda 31 puanla zirvede olan Ankaragücü’nün lider olduğu bu ligde, Ümraniyespor lideri 2 puan geriden takip ediyor.

Bu ligde her zaman söylediğimiz gibi her şey değişebilir ve ligin tamamına yakının arasında pek fazla puan farkı olmaması, her hafta oynanan oyunlara doğrudan etki ediyor ancak bazı takımların da oyun olarak ligin çok altında olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Haftanın karşılaşmalarında;

Balıkesirspor – G.Gaziantepspor

İki takımda, geçen hafta zirvenin iki sahiplerinden olan Ankaragücü ve Ümraniyespor’a çelme takmayı başardılar. Bu nedenle bu karşılaşma öncesi iki takımında formda olduğunu söylememiz gerekiyor. Ev sahibi takımın kendi saha ve kendi seyircisi önünde yapacağı karşılaşmada avantajlı olması muhtemel bir durum olsa da, konuk ekip direnç gösterecektir. İlk yarıda dengenin bozulmasının zor olacağı bir karşılaşma olur ve oyunun genelinde de iki takımda skor üretir.

Boluspor – Eskişehirspor

Konuk ekip Eskişehirspor da gözle görülür bir şekilde toparlanma var ve takımın 3 hafta önce olduğu durumdan uzaklaşmış olması, takımı aldığı galibiyetlerle bir anda üst noktalara taşıdı. Her ne kadar zorlu bir deplasmana gidiyor olsalar da mental olarak iyi durumda olan konuk ekip, burada kolay lokma olmaz. Haftanın zor karşılaşmalarından biri olan bu mücadelede, taraflar skor üretmeyi başaracaklardır.

Gaziantepspor – Denizlispor

Son sıralarının abonesi olan iki takımın mücadelesinde karşılaşmanın nereye gideceğinin sorusu oldukça karmaşık gibi gözüküyor. Ev sahibi zaten kadro olarak ligin en sıkıntılı takımlarının başında gelirken, konuk ekipte de umut veren bir durum olmaması mücadeleyi başka bir noktaya koyuyor. Gol durumunun ön plana çıkacağı bir karşılaşma olacaktır.

Rizespor – Ümraniyespor

Bu lig de haftanın mücadelesi olacak bu karşılaşma, zirveyi yakından ilgilendirecek. Ev sahibi de bunun farkında olduğu için, karşılaşmanın önemi büyük. Tabii Rizespor her ne kadar iç sahada oynasa da, konuk ekip takım oyunu konusunda ligin iyi takımlarından biri. Zor bir karşılaşma bizleri bekliyor ancak bu tip önemli karşılaşmalarda, Rizespor’un olumlu reaksiyonlar vereceğini düşünecek olursak, ev sahibini avantajlı tarafa geçirebiliriz. Bir yandan da iki takımında skor üretimi konusunda sıkıntılarının olmaması da maçın durumuna etki eder.

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna