Türkiye Spor Toto 1.Lig’de Yeni Hafta

Spor Toto 1.Lig’de hafta arası oynanacak olan karşılaşmalarla yeni haftaya başlayacağız.

Bildiğiniz gibi bu ligde 41’er puana sahip olan Ümraniyespor ve Rizespor bu ligi zirvede götürüyorlar. Özellikle Rizespor’un son haftalardaki çıkışı ve Ankaragücü takımının da düşüşü yukarıda puan dengesini de bozdu, ki bu ligle ilgili olarak her zaman söylediğimiz bir şey o da, yukarıdan aşağıya birbirlerine puan anlamında yakın olan takımların her zaman değişiklik gösterebileceği gerçekliği oluyor.

Günün mücadelelerinde; 

Rizespor – Balıkesirspor

2.yarıya fırtına gibi başlayan ve üst üste aldığı galibiyetlerle puan anlamında kendini yukarıya taşıyan ev sahibi, geçen hafta Ankara deplasmanında aldığı galibiyetle önemli bir virajı kayıpsız atlatmış oldu.

Bu haftayı da takım galibiyetle tamamlamış olursa, geçen hafta alınan puan daha da anlamlı hale gelmiş olacak. İç sahada 90 dakika sonunda kazanan Rizespor olur. 

Samsunspor – Ankaragücü

Her ne kadar ev sahibi rakibine göre daha da geride olsa da bu karşılaşmadan ne yapıp edip puan çıkarmak zorunda olacak. Konuk ekibinde durumu kritik. Geçen hafta iç sahada kaybedilen puan Ankara temsilcisini ciddi anlamda sıkıntıya sokacak gibi duruyor. İki takımda skora katkı yapacaktır.

Gaziantepspor – Altınordu

Lig de son sırada yer alan ev sahibinin hem form olarak hem de kadro olarak işleri oldukça sıkıntılı bir şekilde devam ediyor. Bugün de kendi sahalarında oynayacak olsalar bile bu karşılaşmadan puan çıkarmaları zor olacaktır. Konuk ekip zayıf rakibi karşısında hafta arasını 3 puanla tamamlayacaktır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna