Türkiye Spor Toto 1.Lig’de 31.Hafta

Türkiye Spor Toto 1.Lig’de tam 30 haftayo geride bıraktık ve sona doğru geliyoruz.

Geride bıraktığımız haftalarda ortaya çıkan duruma baktığımızda, Rizespor’un 59 puanla liderlik koltuğunda görüyoruz. Ümraniyerspor ise takımı 3 puan geriden takip ediyor. Ayrıca bu iki takımın arkasından gelen Ankaragücü’nün puanı ise 55. Bu da demek oluyor ki, son haftaya kadar şampiyonluk yarışında ciddi bri çekişme olacak.

Bunun yanı sıra play-off sıralamasında da benzer bir durumun olması takımların işini bu haftadan sonra daha da sıkıntıya sokacak bir durum. Keyif ve heyecan bu nedenle bu ligin diğer adı rahatlıkla olabilir.

Haftanın açılış maçlarında;

İstanbulspor – Gaziantepspor

Ev sahibi zayıf rakibi karşısında haftayı 3 puanla tamamlayarak yoluna devam eder. Konuk ekip bu zorlu deplasmanda istediğini alamaz.

Denizlispor – Rizespor

Haftanın en ilginç maçlarından biri olacak bu karşılaşmada, iki takımında form durumu oldukça iyi. Üst üste kazanarak son zamanlarda ciddi bir ivme yakalayan Denizlispor özellikle iç sahada oynadığı maçlarda, iyi skorla aldı ve kendini tehlike hattın bir basamak üzerine atmayı başardı ancak henüz her şey bitmiş değil ve bu maçı da kazanmak zorundalar.

Aynı şekilde şampiyonluk mücadelesi veren Rizespor’un kaybetmemesi gereken bir karşılaşma olacak; çünkü kaybettiği takdir de ipler elllerinden kayabilir. Haftanın maçında iki takım da skor üretir.

Gaziantep FK – Altınordu  

Konuk ekibin ligde eski tadı tuzu yok. Bunun neticesinde de kendi sahalarında oynadıkları son Ümraniyespor maçından da mağlubiyetle ayrıldılar. Bu hafta da işleri zor olacaktır. 90 dakika sonunda ev sahibi kaybetmez.

Ümraniyespor – Ankaragücü

Haftanın maçı bu maç dersek yanlış bir yaklaşım yapmış olmayız. İki takımın arasında 1 puanlık fark ve Ankaragücü rakibinin 1 basamak altında duruyor. İç sahada Ümraniyespor’un ciddi bir avantajı olacaktır ama işi kolay olmayacak. Konuk ekip bu maçı kaybederse geri döndüremeyeceği bir sıkıntının içine gireceğinin fazlasıyla farkında. Konuk ekip bu hafta bir sürpriz yapar ve bu deplasmanı 3 puanla bitirir.

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna