Türkiye Kupası Yarı Final Mücadelesi

Akhisar Belediyespor – Galatasaray

Bu akşam oynanacak olan karşılaşma ile Türkiye Kupası yarı final maçlarına başlayacağız.

Perşembe Günü’de bildiğiniz gibi Beşiktaş ile Fenerbahçe karşı karşıya gelecek. Tabii biz yine bu akşam oynanacak olan karşılaşmaya dönersek, iki formda takımın karşı karşıya geleceğini söyleyebiliriz.

Akhisar takımı Okan Buruk önderliğinde ligin formda takımlarından biri ve son zamanlarda özellikle iç sahada iyi oynuyorlar. Galatasaray içinde aynı şeyleri dile getirebiliriz ancak Fatih Terim’in öğrencileri özellikle deplasman karşılaşmalarında sıkıntılı sonuçlar alıyorlar. Bir de bugün oynanacak olan mücadelede Akhisar Belediyespor yeni stadında ilk kez maça çıkıyor olacak. Bunun verdiği mental motivasyonla ev sahibi bugün 2.karşılaşma için olumlu sonucu alabilir.

Galatasaray’ın maçın hemen başında hücum yaparak karşılaşmaya başlayacağını tahmin etmek çok zor olmayacak. Fatih Terim’li Galatasaray genelde bunu yapıyor zaten ancak burada Akhisar’ın ilk dakikalarda ne yapacağı çok daha önemli olur.

Okan Buruk’ta Fatih Terim’in eski öğrencilerinden biri ve hocanın ne yapıp yapamayacağını çok daha iyi biliyor. Bu nedenle oyunu tutacaklarını düşünüyoruz.

Bunun yanı sıra iki takımın da skor bulmak için sahada olacağını düşündüğümüzde karşılaşmanın skor anlamında tatmin edeceğini söylemek çok zor olmayacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna