Türkiye, İzlanda’yı Bekliyor

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri arasında en zorlu gruplardan biri olan ve puan anlamında da bakıldığı zaman şu anda tam 4 takım vize için sırada bekliyor.

Hırvatistan ve İzlanda’nın bu grupta 16 puanı bulunurken, Türkiye ve Ukrayna’nın puanı ise 14. Bu durumda da oynanacak olan maçların önemini söylemeye bile gerek yok.

Grup maçları için detaylı analizi yapacağız ancak Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Lucescu’nun İzlanda mücadelesinde sahada olmayacağını belirletelim. Son oynana karşılaşmada ceza alan Rumen teknik adam sahada olmayacak. Bu durumun ne şekilde bir etki yapacağını hep beraber göreceğiz.

İzlanda karşılaşmasının tüm ayrıntılarını yarın paylaşacağız ancak belirtmemizde fayda var; Türkiye bu iki karşılamada da çok zorlu geçecek karşılaşmalara çıkacak. Kadro anlamında da bazı yeniliklere giden Rumen teknik adam, şu anda ligde formda olan tüm oyuncuları kadrosuna katmaya çalışmış.

Geçen dönemde kadro tercihinde Emre Belözoğlu sürprizi yapan Hoca, bu kez de Sabri Sarıoğlu’nu kadroya katarak durumun önemini altını bir kere daha çizmiş. Gökhan Gönül’ün sakatlığının olduğu ve henüz tam olarak randıman veremeyeceği karşılaşmada Sabri Sarıoğlu muhtemelen sahada olacaktır

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna