Trabzonspor’un Burak Yılmaz Israrı

Trabzonspor Burak Yılmaz sürecine tüm hızıyla devam ediyor. Oyuncuyla anlaşan ancak oyuncnun forma giydiği Çin kulübüyle şu anda anlaşma sağlayamayan ancak Burak’ın alacaklarına karşılık olarak Bejing Guoan’ın Burak’ı gönderebilme ihtimalini değerlendiren Trabzonspor, en kısa zamanda Çin seferine gidecek.

Tabii bir süredir Burak Yılmaz transferi nedeniyle manşetlerden de inmeyen Trabzonspor cephesi eğer bu transferi bitiremezse taraftarlarıyla sıkıntılar da yaşayabilir; çünkü uzun zamandır oyuncunun transferinin biteceğiyle ilgili söylentiler herkesi ciddi bir beklenti içine sokmuş oldu.

2011-2012 yılında 33 golle, o sene Süper Lig de gol kralı olan ve Bordo Mavili takımda oynadığı süreçte 55 gol atan Burak Yılmaz, takımdan ayrıldıktan sonra oynadığı bölgeye Trabzonspor’un aynı sayıyı üretecek bir oyuncu katamamasından dolayı özellikle forvet transferine çok ciddi paralar harcadı.

Bunun bilincinde olan Bordo Mavili yönetim de bu sezon zirveye oynamak için nokta bir transfer yapmayı planlıyor ve şu anda tüm plan programlamasını da Burak Yılmaz’a göre yapmış durumda.

Bunun yanı sırada 2.etap kamp çalışmalarını tamamlamak için Slovakya’ya geçecek olan Bordo Mavili takım, 12 gün sürecek ola bu kamp sürecinde 5 tane de hazırlık maçı yapıp, artık yeni sezonu beklemeye başlayacak.

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna