Trabzonspor’dan Junuzovic Çıkarması

Transferin bitimine sayılı günler kala bu sene ligde daha da yukarıları hedefleyen Trabzonspor’da da hareketli günler geçiyor.

Takıma 10 numara transferi yapmak için kolları sıvayan Başkan Usta, Werder Bremenli oyuncu Junuzovic için Almanya’ya çıkarma yapacak.

Daha öncede oyuncu için kulübüyle görüşen ancak fiyat konusunda anlaşamayan yönetim, teklif ettiği rakamın biraz daha üstüne çıkarak bu oyuncu için tekrardan düğmeye basacak. Bu görüşme öncesin de oyuncunun menajeriyle bir araya gelen ve bu konuda olumlu dönüşler alan Trabzonspor, oyuncuyu ikna etmiş gibi duruyor ancak Bundesliga temsilci için biraz daha uğraşması gerekecek.

Trabzonspor’un peşinde olduğu bir başka isim ise Marsilya da forma giyen Hubocan. Savunmanın sağında ve solunda grev yapabilen oyuncuyla ilgili görüşmelere başlayan yönetimin bu oyuncudan her an haber alacağı günün gündemi olarak n plana çıkıyor. Marsilya kulübünün olumsuz dönmesi halinde ise fiyat artırımıyla bir kez daha kulübün kapısı çalınacak.

Bunun yanı sıra hazırlık kampında sakatlanan ve şu anda oynayacak duruma gelen Castillo’nun da tekrardan sahalara dönmesi Trabzonspor cephesi için olumlu bir haber. 25 yaşındaki orta saha oyuncusunun yerine daha önce Bero ve Bongonda grev yapmış ancak beklenen formu iki oyuncu da gösterememişti. Bu bölge için Ersun Yanal’ın geçen sene il 11’de forma şansı verdiği oyuncunun dönmesi bu bölgede grev yapan Kucka ve Okay’ı da rahatlatacaktır.

Hafta sonu Gençlerbirliği ile oynayacak Trabzonspor’un bu mücadelesiyle ilgili tüm detayları burada bulabilirsiniz.

 

BONUS: 300TL 'YE KADAR 100%
Oyna