Trabzonspor’da Kucka Tamam!

Yeni sezon hazırlıklarına hızlı bir şekilde devam eden Bordo Mavili takımda, bu sene 50.yılını kutlamakla beraber, ligde de zirve yarışının içinde olmak için elinden geleni yapmaya çalışıyor.

Bir süredir peşinde olduğu Milanlı orta saha oyuncusu Kucka’yı renklerine bağlayan ve orta sahasına derinliği olan bir oyuncuyu katan Trabzonspor’da konuşulan diğer isimlerinde en kısa sürede bitmesi bekleniyor.

Özellikle ligin 2.yarısında yeni stadıyla beraber ciddi bir çıkış yakalayan ancak sonrasında derin bir kadrosu olmadığı için istediklerini yapamayan Bordo Mavili ekip, bu sene de böyle bir durumun içine düşmemek adına, adımlarını doğru atmaya çalışıyor. Yıllardır Trabzonspor değerlendirmelerimizde takımın bir türlü denge bulamadığından bahsediyorduk. Bu sene de her ne kadar pek fazla güven vermeyen Bordo Mavili takımın, en azından çok uzun bir süre sonra kadrosuna doğru oyuncuları alarak yola devam edeceklerini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Tabii burada konu oyuncular mı yoksa gelen teknik direktörler mi orası kafa karıştırıcı bir durum. Ersun Yanal’ın çalıştırdığı takımların geneline baktığımızda, bir denge unsurundan bahsetmek oldukça zor olur. Hocanın Süper Lig şampiyonu yaptığı Fenerbahçe zamanında da Sarı Lacivertli takımın sahada ne kadar dengesiz bir takım olduğunu sizler de hatırlıyorsunuzdur.

Bu sene de Trabzonspor’dan farklı bir yapı beklemek zor olur; çünkü hocanın felsefesine aykırı bir durum. Trabzonspor’la ilgili yorumlarımızda muhtemelen yine dikkatli olmak durumundayız.

Tabii bununla beraber transfer sezonu bitmeden ve takımın son halini görmeden konuşmakta çok doğru değil ancak bu sene o sene değilse Trabzonspor’un işi oldukça zor olacak

BONUS: 500TL 'YE KADAR 200%
Oyna