Trabzonspor Gündemi

Bir süredir peşinde olduğu Osmanlıspor forması giyen Badou Ndiaye’yi önümüzdeki sezon için kadrosuna katmaya oldukça yaklaşan Trabzonspor, Osmanlıspor’a bu oyuncu için kadroda bulunan 2 oyuncu ve bir miktar da ödeme yapacak.

50.yılında kadrosunu güçlendirmek ve önümüzdeki sene kombine satışları için daha da sağlam bir kadro kurmak isteyen yönetim, orta sahada ileriye dönük oynayan Ndiaye’yi özellikle Ersun Yanal’ın yoğun ısrarları üzerine kadrosuna katmayı planlıyor. 42 maçta 7 gol 3 asistlik performansla oynayan oyuncu, geçiş oyunlarında gösterdiği başarılı performansla dikkat çekiyor. Bu da oyun sistemini yakından bildiğimiz Ersun Yanal için bulunmaz bir nimet durumunda.

Birkaç gündür ortaya atılan bir iddiaya göre de, Trabzonspor şu anda M.United’ın Belçikalı futbolcusu Fellaini’yi kadrosuna katmak için uğraşıyor ve yapılan haberlere göre de oyuncu Türkiye’ye gelmeye oldukça sıcak bakıyor.

Tabii bu oyuncuyla ilgili gelişmeler hafta sonuna kadar bir netliğe kavuşacaktır ama Trabzonspor böyle bir transferi gerçekleştirmiş olursa, bu sene en ciddi başarıyı bu alanda göstermiş olacaktır.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna