Trabzonspor 2.devreye Hazırlanıyor

2.devreye daha iyi hazırlanmanın peşinde olan Trabzonspor, hem savunmadaki arızaları gidermenin peşinde hem de gol yükünü biraz da olsa Burak Yılmaz’ın sırtından almak istediği için bu bölgeye de katkı yapmak için kollarını sıvadı.

Tabii ara transfer döneminde oyuncu transferi de pek kolay olmadığı gibi oyuncuların devam eden sözleşmeleri de göz önüne alındığında bu dönemde transfer yapmak oldukça zorlaşıyor.

Osmanlıspor’un hücum oyuncusu Aminu için teklifte bulunmak isteyen yönetim, bu oyuncu için nabız yoklayacak. Osmanlıspor’un Samsunspor’dan bedelsiz olarak kadrosuna kattığı oyuncu için gelen haberlere göre Osmanlıspor da olumlu düşünüyor.

Buradan gelecek ekonomik güçle kulüp başka bir alternatife gitme konusunda girişimlerde bulunmak isterken, yönetim bu oyuncu için takas veya kiralama teklifine de gidebilir. Kanatlarda da oynayabilen ve gol noktalarında becerikli olan oyuncuyu Trabzonspor kadrosuna katabilirse açıkçası önemli bir işe imza atmış olacaktır.

Trabzonspor’u ligin 2.devresinde zor günlerin beklediğini belirtmek gerekiyor. Sezona Ersun Yanal’la başlayan ancak sonrasında kötü gidişatın ardından teknik direktör değişikliğine giden takım, takımın başına Rıza Çalımbay’ı getirmiş ve seri galibiyetlere imza atmıştı. Bu da bir takım için kolay gerçekleştirilecek bir durum değil.

Son hafta da Karabük deplasmanında bırakılan puanla beraber kupada da Konyaspor’a kaybedilmesi doğal olarak takımı biraz etkilemiştir. 2.yarıda bu nedenle Trabzonspor için önemli olacak.

Rıza Çalımbay her fırsatta kupa maçının önemine vurgu yapıyor. Bu nedenle öncelikli hedef kupa maçında bir üst tura atlamak olacaktır.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna