Tolgay Arslan Yuvadan Uçuyor

Beşiktaş’ın başarılı orta saha oyuncusu Tolgay Arslan, Siyah Beyazlı takımda geçirdiği 4 senenin ardından yuvasına veda etmek üzere olabilir.

Geçen sene oldukça başarılı bir performans sergileyen ve şampiyonluğa da büyük katkısı bulunan orta saha oyuncusu, şu anda rotasyona takıldığı için pek fazla forma şansı bulamıyor. Yaş olarak da en verimli dönemlerinden birini geçiren Tolgay’ın da böyle bir durumda gitmesi şaşılacak bir durum olmaz.

Takip ettiğimize göre de İngiltere’den Arsenal, İtalya’dan da İnter’in oyuncuyu istediği ve Tolgay’ın buna sıcak baktığı biliniyor.

Bildiğiniz gibi bu tip durumlarda Şenol Hoca, oyuncuların gitmesine pek de fazla engel olmuyor; çünkü kendisi kadroda kim olursa olsun oynamasından yana oy kullanıyor.

Kadroya yeni dahil edilen Medel, Negredo ve Lens gibi oyuncularında henüz ilk 11’de forma şansı bulamaması durumun ne kadar sıkıntılı olduğunun kanıtı.

Beşiktaş bu sezon belli ki sadece galibiyetlerle ya da mağlubiyetlerle uğraşmayacak. Bunun yanı sıra da oyuncuların mental durumlarıyla da ilgilenmeye çalışacak. Bakalım Şenol Hoca da buna ne kadar dayanabilecek hep beraber göreceğiz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna