Süper Lig’den Haberler

Alanyaspor’a geldiği günden bu yana ivme kazandıran ve takıma bir kimlik veren Susic kısa bir süre önce takımdan ayrıldı ve yerine Süper Lig’i yakından bilen deneyimli teknik direktör Hikmet Karaman getirildi.

Hücum oyununuyla beraber agresif bir futbol mantığıyla takımlarını çalıştıran Hikmet Karaman’da yeni döneminde Alanyaspor’a katkı sağlayacaktır. Elinde de iyi bir kadro olması işini de kolaylaştırır. Bu arada Yeni Malatyaspor’la ayrılması gündeme gelen stopper Yalçın Ayhan’ın da Alanyaspor’a geleceği konuşuluyor.

İlk yarının flaş takımlarından biri olan Göztepe, Karabükspor’un orta saha oyuncusu Poko’yu renklerine bağlamak üzere. Zaten mali anlamda sıkıntı da olan Karabükspor muhtemelen oyuncunun gitmesi konusunda sıkıntı çıkarmayacaktır. Karabükspor da oyuncudan dolan boşluğu muhtemelen Bilal Kısa’yla tamamlamak isteyecek.

Süper Lig’in diğer takımlarında da ufak tefek hareketlenmeler söz konusu ancak henüz ortada bir netlik olmadığı için buraya taşımak şimdilik doğru olmayacaktır. Haberler geldiğinde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna