Süper Lig’de Pazar Günü

Süper Lig de 9.hafta son hızıyla devam ediyor. Dün oynanan karşılaşmaların ardından oldukça önemli bir güne girdik.

Derbinin de olacağı bu günde, açılış maçında Sivasspor kendi sahasında Bursaspor’u konuk ederken, Kayseri de yine kendi sahasında Konyaspor’u konuk edecek. Günün maçında ise Fenerbahçe, Galatasaray’ın konuğu olacak.

Sivasspor – Bursaspor

İki takım da sahaya kazanmak için çıkacak. Ev sahibi son haftalarda oynadığı oyunla kendini oldukça toparladı ve rakipleri için özellikle iç sahada tehlikeli bir takım oldu. Konuk Bursaspor’da geçen hafta kendi sahasında kazandı ve bu hafta da iç sahada aldığı puanı daha kıymetli hale getirmek için oynayacak. Süper Lig de diğer oynanan maçların da gollü geçtiğini biliyoruz. Bugün de karşılıklı gol için uygun bir mücadele olacaktır.

Kayserispor – Konyaspor

Haftanın beklenen mücadelelerinden biri olan bu karşılaşmada ev sahibi karşılaşmaya favori olarak çıkacaktır. Konuk Konyaspor, hafta arası oynadığı UEFA Avrupa Ligi maçından dolayı maça yorgun çıkabilir. Muhtemelen Mustafa Hoca rotasyona gidecektir ancak rotasyon için oyuncu havuzunun pek de parlak olmaması takımı sıkıntıya sokabilir. Favorinin Kayseri olduğu karşılaşma, karşılıklı gol için uygun gözüküyor.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna