Süper Lig’de Haftanın Açılışı

Osmanlıspor – Gençlerbirliği

Süper Lig’in 13.haftasında haftanın açılış mücadelesinde Osmanlıspor ve Gençlerbirliği sahaya çıkacak. İki takım açısından da oldukça önemli olacak bu karşılaşmada, aynı şehrin iki takımının mutlak amacı sahadan 3 puanla ayrılmak olacaktır.

İki takımında öncelikli olarak ligin alt sıralarında olduklarını belirtmemiz gerekiyor. Zaten lige Ümit Özat’la pek de beklediği gibi bir başlangıç yapamayan yönetim, hocayı değiştirmiş yerine Mesut Bakkal ile devam etme kararı almıştı.

Sonrasında aranan kanın O da olmadığı anlaşılınca tekrardan bu hafta arası Ümit Özat’la anlaşan yönetim, şimdi yeni teknik direktörü ile tekrardan çıkış arayacak ancak şunu da belirtmemiz gerekiyor ki, Süper Lig’de enteresan şeyler oluyor. Kısa bir süre önce başarısız diye gönderilen teknik adamın bir süre takımın başına tekrardan geçmesi biraz garip bir durum oluyor.

Osmanlıspor ise geçen hafta Trabzonspor deplasmanında oldukça pozitif bir performans ortaya koyarak, yeni teknik direktörü ile toparlanacağının sinyallerini verse de son dakikada yediği golle 3 puanı deplasmanda bıraktı.

İki takımın oyun gücünü karşılaştırdığımızda, ev sahibinin avantajlı olacağını düşünüyoruz. Konuk ekip yetersiz kadrosuyla bu mücadelede zorlanacaktır. Maçın bir başka alternatifinde ise karşılıklı gol düşünülebilir.

 

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna