Süper Lig de Gol Günü!

Süper Lig Cumartesi programında oynanacak olan karşılaşmalardan 2 tanesi ele almıştık. Bu yazımızda da aynı günün geri kalan maçlarına yakın plan yapacağız. Maçlara geçmeden evvel verilen milli takım arasının takımlara ne gibi faydası olup olmadığını da konuşmak gerekiyor; çünkü genelde milli takım dönüşlerinde takımların üzerinde yüksek beklentiler oluyor ancak hepsi bunu karşılayamıyor.

Bunu toparlanmayı genelde karşılaşması beklenen takımlar ise küme düşme potasında olan takımlar oluyor. Artık son aranın ardından da artık ligde neredeyse hiç durmayacağız ve takımların lig bitimine kadar yoğun bir trafik içinde olacaklar. Şunu belirtmek gerekiyor ki, önümüzdeki 3 haftalık dilim maçlar açısından biraz daha sönük geçebilir; çünkü çoğu takımın muhtemelen tek hedefi artık gol yememek olacak. Sadece bu durumu orta sıralarda oynayan takımlar için değiştirebiliriz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna
Aytemiz Alanyaspor – Kasımpaşa

Haftanın pozisyon açısından en zengin mücadelelerinden birisi olmasını düşündüğümüz bu karşılaşmada, hem ev sahibi takım hem de konuk ekip üretken olmayı seven ve devamlı oyuna ön alanda oynayarak rakip kalelerde pozisyon bulmaya oldukça yatkınlar.

Puan anlamında baktığımızda ise, ev sahibi takımın puana daha çok ihtiyacı olan tarafmış gibi durması Kasımpaşa cephesinde pek fazla bir şeyi değiştirmeyecektir.

Bahis tercihlerine karşılıklı gol için oldukça uygun bir karşılaşma. İki takımın arasında oynanan son 3 karşılaşmayı da Kasımpaşa’nın kazandığını belirterek, 2 maçın da 2,5 üstü golle bittiğini dip not olarak kenara ekleyelim.

Antalyaspor – Kayserispor

Haftanın seyir zevki açısından yükseklere çıkmasını beklediğimiz bir diğer karşılaşma olan bu mücadelede de yine oyunu ön alanda oynamak isteyen ve devamlı golü düşünen iki takımı izleyeceğiz.

Kayserispor’un çıkışını zaten çok iyi biliyoruz. Bununla beraber bir süredir yoğun bir fikstürün içinden geçen takım, milli takım arasını da muhtemelen iyi geçirmiştir. Yani Antalya da oldukça diri bir konuk ekip bekliyoruz.

Antalya cephesinin de iç saha maçlarında oldukça başarılı olduğunu ve özellikle de gol noktalarında skora gitme yüzdelerinin yüksek olduğunu biliyoruz.

Karşılıklı gol seçeneği ve üst için oldukça uygun bir karşılaşma.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 200%
Oyna