Süper Lig’de 23.Hafta Programı

Süper Lig’de yarın oynanacak olan karşılaşmalarla beraber yeni haftaya başlamış olacağız.

Önemli bir haftaya girdiğimizi şimdiden söylememiz gerekiyor; çünkü bu hafta Beşiktaş ve Fenerbahçe zirve yarışında karşı karşıya gelecekler. Ayrıca bildiğiniz gibi geçen hafta liderliği tekrar Başakşehir’e veren Galatasaray’da bu hafta tekrardan koltuğunu geri almak isteyecektir.

Haftanın açılış mücadelelerinde;

Akhisar Belediyespor – Konyaspor

Konuk ekip Konyaspor bildiğiniz gibi devre arası yaptığı transferlerle biraz daha toparlandı ve hücum anlamında da kadrosuna zenginlik geldi. Bunun karşılığını da zaten aldılar.

Ev sahibi Akhisar Belediyespor ise kendi sahasında pozitif oynayan bir takım. Skor üretme anlamında iki takımın da problem yaşamayacağı bir mücadele olacaktır.

Galatasaray – Bursaspor

Geçen hafta Kasımpaşa karşılaşmasından sonra liderliği Başakşehir’e geri veren Galatasaray, derbinin olduğu haftada iç sahada kazanmak isteyecektir. Kendi evinde deplasman karşılaşmalarına göre çok daha iyi oynayan takım, iç sahada oynayacağı mücadelede de avantajlı olan tarafta olacaktır.

Konuk ekip Bursaspor’un ne kadar direneceği konusunda ise şüpheler var. Onlar için zor bir karşılaşma olmasını bekliyoruz. Bu nedenle yine skor anlamında ev sahibinin üstünlük sağlayacağı bir karşılaşma bekliyoruz.

Kayserispor – Kasımpaşa

Geçen hafta kaybeden Kayserispor oyun anlamında biraz sıkıntıya girdi ve iç sahada oynayacağı bu karşılaşmada toparlanmak isteyecektir. Konuk ekip ise mental olarak iyi durumda; çünkü geçen hafta kendi sahalarında Galatasaray’ı mağlup etmeyi başardılar. İki takımında kazanmak için sahada olacağı mücadelede takımlar skor bulacaklardır.

Alanyaspor – Trabzonspor 

Rıza Çalımbay’ın öğrencileri için işler pek de iyi gitmiyor. Takım belki kaybetmiyor ancak kazanamıyor da. Tabii uzun süredir Burak Yılmaz’ın sakatlığının olması, bununla beraber takım oyununda da istenilene bir türlü gelinememesi Trabzonspor’u ciddi şekilde etkiliyor.

Trabzonspor’un bu hafta tek şansı, Alanyaspor’un son dönemde oldukça geriye gitmiş olması. Bordo – Mavililer bu karşılaşmada kaybetmeyeceklerdir.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 200%
Oyna