Süper Lig

Süper Lig’de yaşanan milli takım arasını tüm takımlar en verimli şekilde değerlendrimek için çalışmalarına devam ediyorlar.

Bunlardan biri de aranın hemen ardından kendi sahasında Galatasaray’ı ağırlaycak olan Trabzonspor. Kalan 8 maçlık dilimde puan kaybetmek istemeyen Bordo Mavili takım, bu maçlardan alabileceği maksimum puanı alıp kendisini Avrupa Kupalarına taşımak istiyor.

Oynayacakları Galatasaray maçının iki takım açısından da oldukça zor geçeceğini de belirtmemiz gerekiyor.

Lig de şu anda Şampiyonluk yarışının içinde olan bir diğer takım ise bildiğiniz gibi Başakşehir ve onlarında kalan 8 maçlık dilimde puan kaybetmemek için çok mücadele etmeleri gerekecek.

Geçtiğimiz günlerde takımın son durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan deneyimli teknik adam, takımın durumunun iyi olduğunu dike getirirken 3 hafta sonra oynayacak oldukları Galatasaray maçını henüz düşünmediklerini dile getirdi.

Buna ek olarak her takımın kendi içinde benzer fikstüre sahip olduğunu dile getiren Abdullah Avcı, bu durumun kimseye avantaj ya da dezavantaj sağlamayacağını da dile getirirken, önemli olan tek şeyin doğru konsatrasyondan geçtiğini de belirtti.

Ligin sonunda kendini Avrupa’da görmek isteyen ve bunun içinde önemli bir şansa sahip olan bir diğer takım ise Sivasspor. Aranın ardından ligin zayıf takımlardan Karabükspor ile karşı karşıya gelecek olan takım fikstür şansını daha iyi kullanabilirse, Avrupa şansı için diğer takımların önüne geçecektir.

BONUS: 350TL
Oyna