Süper Lig de Son Gelişmeler!

Başakşehir de muhteşem bir çıkışa imza atan ve bu sene takımın 2.olmasına büyük katkıda bulunan Cengiz Ünder, İtalya Serie A ekiplerinden Roma’ya transfer oldu.

Bir süredir adı başka takımlarla da geçen genç oyuncunun adı uzun bir süre Tottenham ile anılmıştı ancak Roma’nın yoğun ısrarı sonucu oyuncu Çizme’ye transfer oldu. Kısa bir süre başlayacak olan Serie A’yı da artık takip etmemiz için başka bir sebep daha olmuş oldu. Hatırlayacak olursanız daha önce Fenerbahçe’de forma giyen Salih Uçan’da Roma’ya transfer olmuş ancak bekleneni veremediği için geri dönmüştü.

Cengiz Ünder’in Roma’da başarılı olacağını düşünüyoruz. Teknik kapasitesi oldukça yüksek olmakla birlikte bir o kadar da hızlı ve bu sene Roma’dan Liverpool’a giden Salah’ın yerini fazlasıyla dolduracaktır.

Trabzonspor’da hareketli dakikalar devam ediyor. Burak Yılmaz’la görüşen ve bu sene eski oyuncusunu kadrosuna katmak isteyen yönetim oyuncudan onay almış ancak Burak’ın Çin’de ki kulübünün bu duruma henüz bir onay vermediği ve görüşmelerin devam ettiği de gelen haberler arasında. Tabii bu transfer gerçekleşirse Bordo Mavili ekip oldukça zor bir transfere imza atmakla beraber iyi de bir iş çıkarmış olacak ancak ekonomik şartların sağlanması oldukça zor olacaktır.

Bu arada Trabzonspor’un kanat oyuncusu Yusuf Erdoğan konusunda da açıklama yapan Başkan Usta, Beşiktaş’la bu oyuncu için görüştüklerini ancak henüz bir anlaşma sağlayamadıklarını da dile getirdi. Muhtemelen Şenol Hoca eski oyuncusunu takımda görmek istediği için yönetime baskı yapmaya devam edecektir. Bu transferle ilgili son durumda birkaç gün içerisinde bitebilir.

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna