Süper Lig de Anadolu Turu

Süper Lig’in flaş takımlarından biri olan Göztepe’nin böyle bir çıkış yapmasına önemli bir katkıda bulunan oyuncularının başında golcü oyuncu Jahovic geliyor.

Bu sezon attığı 14 golle krallık tahtına outran oyuncunun sezon sonunda sözleşmesinin bitecek olması, Göztepe takımını da bu konuyla ilgili harekete geçirdi ve muhtemelen devre arasında oyuncuyla yeni sözleşme imzalanacak. Oyuncunun da zaten bir sıkıntı çıkarmayacağı net bir şekilde ortada.

Ligin 2.yarısına etkili bir şekilde başlamak isteyen Konyaspor’da, Eskişehir de forma giyen Erkan Zengin’le ilgili girişimde bulunacak. Eskişehirspor’un yaşadığı mali sıkıntılar gereği sözleşmesini feshetme hakkı bulunan oyuncunun, bu transfere sıcak bakacağı konuşuluyor ancak fayda sağlayıp sağlamayacağı ise şüpheli bir konu.

Konyaspor bunun yanı sıra Trabzonspor da forma giyen Volkan Şen’le ilgili de bir girişim yapacakmış. Tabii hem Erkan hem de Volkan transferinin tamamen şansa dayalı olacağını net bir şekilde söylememiz gerekiyor.

Trabzonspor demişken, Bordo Mavili takımda da transfer çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini söylememiz gerekiyor. Savunma konusunda sıkıntı yaşayan takımın önceliği bu pozisyona verdiği için, Napoli de fazla süre bulamayan Rumen stopper Chiriches için girişimlerde bulunduğu biliniyor ancak hemen hatırlatma yapalım sezon başında aynı oyuncu için Beşiktaş’ın da çıkarma yaptığı konuşuluyordu ancak bu girişimlerden bir sonuç elde edilememişti. Trabzonspor’un da işinin zor olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna