Süper Lig de 15.Haftanın Açılışı

Bursaspor – Fenerbahçe

Süper Lig’in 15.haftasıın açılış karşılaşmasında, Bursaspor kendi sahasında Fenerbahçe’yi ağırlayacak ve haftanın açılışı oldukça zevkli geçeceğini düşündüğümüz bir karşılaşmayla başlamış olacak.

Üst üste aldığı galibiyetlerle zirveyle olan puan farkını 4’e indiren Fenerbahçe’nin tek amacı bu karşılaşmadan da galibiyetle dönmek olacaktır. İç saha temsilcisi Bursaspor içinde aynı şeyleri dile getirebiliriz; çünkü yeşil beyazlı takımda son haftalarda aldıkları galibiyetlerle kendilerini üst sıralara atmayı başardılar. 24 puanla 6.sırada olan Bursaspor, kendi sahasında 3 puan aldığı takdirde yukarıya doğru tırmanmaya devam edecek.

Son hata oynadığı Kasımpaşa karşısına iç sahada 4-6-0 gibi bir taktikle hücum oyuncularından eksik olarak çıkan Fenerbahçe, böyle bir tercihe rağmen pozisyon üretmekte sıkıntı yaşamamış aksine ön alanda çok daha etkili bir oyuna imza atmayı başarmıştı.

Tabii bu karşılaşmada Aykut Kocaman’ın hücumcularıyla birlikte sahada olacağını düşünüyoruz. Ev sahibi Bursaspor’un da iç sahada özellikle kendi sahasında oynadığı karşılaşmalarda etkili oyunu dikkat çekiyor. Bu nedenle iki takımında kazanmak için sahada olacaklarına emin olabiliriz.

İki takımında skora katkı yapacağı ve pozisyon anlamında da tatmin edecek bir karşılaşma bizleri bekliyor.

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna