Söz Kara Kartal da!

bjk
Beşiktaş, ilk maçta elde etmiş olduğu sonuçla yüksek bir ihtimalle adını son 16’ya yazdıracaktır. Konuk ekibin gol yemeden 2 gol atması hatta daha da fazlasını bulması bu deplasmanda oldukça zor olur.

Beşiktaş, muhtemelen oyunu sıkmadan Pazartesi oynayacağı Galatasaray maçını da düşünerek dengeli bir oyun oynayacaktır. İlk maçta canlı izlediğimiz rakibin, özellikle orta sahada önemli oyuncuları da olsa da, Beşiktaş’ın kadro olarak avantajı çok daha fazla.

Ekonomik yönden de son 16’ya kalması halinde önemli bir geliri de kasasına koyacak olan Beşiktaş, önümüzdeki seneyi de düşündüğümüzde bu maçı atlatmayı başaracaktır.

Bununla beraber son 16’ya kalacak olan takımların geneline baktığımızda Siyah Beyazlı takıma denk takımlar olduğunu da görebiliyoruz. Yani Beşiktaş bu turun ardından eğer şanslı bir kura çekecek olursa en az yarı final için ciddi bir avantaj sağlamış olacak.

Beşiktaş’ta Şenol Güneş, bu karşılaşmada da muhtemelen orta saha kurgusunda değişikliğe gidecektir. Bunun tek amacı ise oyunu tutmak olacaktır. Bu nedenle taraf bahsinden ziyade golü düşünmek daha elle tutulur bir seçenek olur.

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna