Son Dakika!

Beşiktaş’tan geçtiğimiz günlerde ayrılan ve kendisine takım arayan Gökhan İnler, bu ayrılıktan kısa bir sonra geçen sezonun önemli takımlarından biri olan Başakşehir’le anlaşma sağladı.

Şampiyonlar Ligi’ne katılmak için ön eleme maçına çıkacak olan Başakşehir, bununla da kalmayıp aynı zamanda Türk Milli Takımı’nda da oynayan Mevlüt Erdinç’i kadrosuna katmak üzere.

Hannover 96 takımı ile 1 yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen, Başakşehir’le anlaşan golcü oyuncu uzun süredir yurt dışında forma giyiyor ve son vuruşlarda da oldukça etkili bir isim. Gökhan İnler transferinin de Beşiktaş açısından faydalı olacağını belirtmek gerekiyor. Her ne kadar geçtiğimiz sezon Beşiktaş orta sahasının sağlamlığından dolayı forma giyemeyen oyuncu, Abdullah Avcı kıvamında bir hoca için oldukça önemli bir transfer.

İstanbul’un diğer takımlarını da düşündüğümüzde bu iki oyuncuyu da kadrosuna katan Başakşehir’in gerçekten önemli bir iş çıkarttığını söylemek gerekiyor. Transferin perde arkasında yaşananları ilerleyen günlerde değerlendireceğiz.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna