Serie A’da Pazar

İtalya Serie A’nın 26.haftasının açılış mücadelelerinde, İnter iç sahada uzun zamandır beklemede olduğu galibiyeti alırken, Bologna’da yine beklediğimiz gibi iç sahada temiz bir skorla Genoa’yı geçmeyi bildi.

Bugün haftanın geri kalan karşılaşmaları oynanacak ve bu haftayı da bitireceğiz.

Günün maçlarında; 

Crotene – Spal 

İki takımında son sıralardan kurtulma mücadelesi veriyor olması maça etki edecektir. Ev sahibi iç sahada avantajlı olan tarafta yer alır.

Fiorentina – Chievo

Kendi sahası ve kendi seyircisi önünde ev sahibi rakibine oranla bir adım daha önde olacağı karşılaşmaya çıkıyor. Bu nedenle bunu olumlu anlamda değerlendirip sahadan galibiyetle ayrılacaklardır.

Hellas Verona – Torino

Ev sahibi oyun anlamında bu sene pek fazla üretken olamadı ve bunun sonucunu da ligin alt sıralarına inerek ödedi. Oyun gücü olan konuk ekip deplasmanda da olsa 90 dakika sonunda kaybetmeyecektir. 

Sampdoria – Udinese

2 takımın da oyun dinamikleri karşılaştırıldığında sahaya galip gelmek için çıkacak bu takımların ön alanda da etkili olmaları maçın genel özeti olacaktır. Taraflar skora katkı yaparak bu haftayı noktalarlar.

Sassuolo – Lazio

Zirve mücadelesi veren Lazio zor bir deplasmana gitmiyor ve oyunu biraz sıkarsa kazanacağını biliyor. Konuk ekip bu haftayı 3 puanla bitirecektir.

Juventus – Atalanta

Haftanın önemli karşılaşmalarından biri olacak bu mücadelede ev sahibinin zaten kaybetme lüksü bulunmuyor; çünkü Napoli ile olan 1 puanlık fark ne yapıp edilip korunmak zorunda. Bu dinamikleri düşündüğümüzde de gün sonunda kazanan tarafın Juventus olması oldukça normal olacaktır

Roma – Milan

Tüm gözler bu karşılaşmada olacaktır. Konuk Milan’ın bu seneyi de boş geçtiğini zaten biliyoruz ancak takımın bir çıkışa ve adını duyurmaya ihtiyacı var. Bu karşılaşmada bunun için son derece uygun . Gattuso ve öğrencileri kazanmak için her yolu deneyecekleri bir karşılaşmaya çıkacaklardır ancak ev sahibi Roma rakibine oranla oyun dengesi anlamında çok daha iyi durumda. Bunu da kullanıp bu haftayı 3 puanla bitirmek isterler ancak zor bir karşılaşma olacaktır. Maçta avantajlı olacak takım muhakkak Roma olur ancak bu direnme çabası da Milan’ın skor bulmasını sağlayabilir.

BONUS: 300TL 'YE KADAR 100%
Oyna