Serie A’da 23.Hafta Mücadelesi

İtalya Serie A’da dün yeni haftaya başlamıştık ve düşüşüne devam eden İnter kendi sahasında ağırladığı Crotone karşısında maçı galibiyetle bitiremedi. Bu sonuç İnter için ileride çok ciddi sıkıntılar yaratacaktır.  

Oynanan bir diğer karşılaşmada da Sampdoria ve Torino da sahadan beklediğimiz gibi karşılıklı gollerle ayrılan taraflar oldular ve haftayı 1 puanla kapadılar.

Günün mücadelelerinde;

Hellas Verona – Roma

Konuk Roma’nın galibiyete şiddetle ihtiyacı var. Bu nedenle deplasmanda da olsa oyun ve kadro olarak güçlü olduğu rakibi karşısında mücadeleyi 3 puanla tamamlayan tarafta olurlar.

Atalanta – Chievo

Ev sahibi Atalanta iç sahada iyi oynayan bir takım. 90 dakika sonunda kaybetmeyeceklerdir.

Bologna – Fiorentina  

İki orta sıra takımının karşı karşıya geleceği mücadele karşılıklı gol bakımından uygun olacaktır. İki takım da skor yapacaktır. 

Cagliari – Spal

Kazanmak zorunda olan iki takım karşı karşıya gelecekler. Ayrıca iki takım da alt sıralardan kurtulmak istiyor. Tabii avantajlı olan iç sahada rakibini ağırlayacak olan Cagliari olacak. 

Juventus – Sassuolo

Ev sahibi kolay rakibi karşısında içerde oynayacağı mücadeleden 3 puanı çıkarır. Açıkçası Juventus’un kaybedeceğini düşünmek hata olur.

Udinese – Milan

Konuk ekip Milan’ın bu sene ne kadar dengesiz bir süreçten geçtiğini biliyoruz. Belki rakibine oranla kadro anlamında iyiler ama bu yetmez. İki takımında skor üreteceği bir mücadele olur.

Benevento – Napoli

Şampiyonluk mücadelesini devam ettiren Napoli’nin bildiğiniz gibi en yakın rakibi olan Juventus’la arasında 1 puanlık fark bulunuyor. Bu nedenle bu karşılaşma konuk takım için oldukça önemli. Deplasmanda da olsalar kaybetmeyeceklerdir. Napoli kazanır ve zirvedeki yerini kaybetmez.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna