Serie A’da 19.Hafta

İtalya Serie A’da da Cumartesi Günü oynanacak olan karşılaşmarla yeni haftaya başlayacağız.  

Şu anda ligde lider durumda olan, Napoli 45 puanla zirvede yer alırken, Juventus rakibini sadece 1 puanlık farkla geriden takip ediyor. Son dönemde düşüşe geçen İnter puan anlamında biraz gerileyerek 40 puana düştü ancak zirve yarışını takım son ana kadar sürdürecektir. Geri kalan takımlardan Roma 38, Lazio 36 ve en geride olan Sampdoria’nın puanı ise 27.

Haftanın zirveyi ilgilendiren karşılaşmalarında;

Crotone – Napoli

Ev sahibi ligin son sırasına demir atmış durumda ve buradan çıkması için takımın Napoli karşısında elinden gelenin fazlasını yapması gerekecek. Konuk ekip ise muhtemelen yeni yıla lider girmek isteyecektir ve deplasmanda bile olsa, kazanmaya yakın olan taraf konuk ekip Napoli.

Roma – Sassuolo

Ev sahibi yeni yıl öncesi puanını 41’e çıkarmak için iç sahada kazanacaktır. Konuk ekibin gücü Roma’ya yetmez.

İnter – Lazio

Haftanın sonucu merakla beklenen mücadelesinde iki takımında tek amacı kazanmak olacaktır. Tabii İnter’in son zamanlardaki düşüşünü düşündüğümüzde, Lazio için de bir fırsat düşünebiliriz ancak ev sahibi bu karşılaşmada da puan kaybetmiş olursa, başına geleceklerin farkında ve bunun olmasına izin vermeyeceklerdir.

İki tarafında ayrıca skor üretimine katkı yapmasını beklediğimiz karşılaşmada, İnter galibiyet için bir adım önde olacaktır.

Hellas Verona – Juventus

Inter ve Lazio’nun karşı karşıya geleceği haftada Juventus’un bu haftadan puanla ayrılması ve Napoli’nin de deplasmanda olması, konuk ekibin galibiyete olan motivasyonunu daha da iştahlandıracaktır. Gecenin sonunda kazanan Juventus olur.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna