Serie A’da 16.Hafta Programı

Brezilya Serie A’da yeni haftaya merhaba diyoruz. 15 hafta sonunda liderliğini koruyan ve şu ana kadar da ligde namağlup devam eden Corinthisans yoluna devam ediyor. En yakıp takipçisi Gremio ise lideri 6 puan geriden devam ediyor.

Brezilya Serie A Ligi’nde 3.sırada Flamengo yer alıyor ve 28. 4.sırada yer alan Santos’un 27, Sport Recife’nin 24 ve ligin zirvesini zorlayan Palmerias’ın da 24 puanı bulunuyor. Yeni haftaya baktığımızda da ligin üst sırası Corintihisans’ı kovalarken, alt sırada mücadele eden takımlarda yukarıya kovalamak için sahaya çıkacaklar.

Santos – Bahia

Haftanın açılışı oldukça riskli bir karşılaşma ile açılışını yapacak. Evinde iyi oynayan Santos ve deplasmanda gol yememe konusunda oldukça başarılı olan Bahia takımları karşı karşıya gelecekler. Burada maça yaklaşırken 2 türlü düşünebiliriz. İlki Santos’un iç sahada oynadığı 38 maçta sadece 4 mağlubiyet alması, bu maçtaki ağırlığı ev sahibi takıma verirken, konuk ekibin deplasmanlarda az gol yeme durumu ise ilk yarı alt tercihini ön plana çıkarıyor.

Avai – Cruzeiro

Konuk ekip Cruziro’nun önünde kupa maçının olması, zayıf rakibi karşısında rotasyona gitmesine sebep olabilir. Bu nedenle de zaman zaman kendi sahasında sürpriz puanlar alan Avai’nin bu durum lehine olabilir. Yani bu karşılaşmadan da sürpriz bir sonuç çıkabilir ancak karşılıklı gol için de oldukça uygun bir karşılaşma olur düşüncesindeyiz.

Flumienense – Corinthians

Liderin yoluna dolu düzgün devam ettiğini yazımızın ilk satırlarında dile getirmiştik. Her ne kadar son iki haftayı sadece 2 puanla kapatsalar da gerek oynadıkları futbolla gerekse de kadro yapılarıyla şu anda ligin en iyi takımı konumundalar.

Ev sahibi ise pek umut verici bir noktada olmamakla beraber bu karşılaşmaya da eksik bir kadroyla çıkacaklar. Son iki haftadır şansızlığını kıramayan konuk ekip bu karşılaşmada istediğini alacaktır. 2,5 üstü de olumlu bir tercih olabilir.

Sport Recife – Palmeiras

Ev sahibi konuk ekibin hafta arası kupa rövanşında oynayacağı maçı değerlendirmek isteyecektir ve bunu yapacak gücü de fazlasıyla var. Palmeiras zaten kupa maçından dolayı ilk 11 oyuncularından bazılarını bu maçın kadrosuna da almadı. İç sahada oldukça başarılı performanslar gösteren takımın, bu karşılaşmada skor bulma olasılığın oldukça fazla olduğunu düşünüyoruz. Karşılıklı gol için oldukça ideal bir karşılaşma olacaktır.

Atletico Go – Botafogo

Ligin en zayıf halkası olan ev sahibi için söylenebilecek pek fazla bir durum yok. Maçı belirleyecek olan konuk ekibin performansı olacak. Konuk ekipte eksiklikler olsa da bu karşılaşmadan skor üretecekleri bir oyun anlayışı ile sahadan ayrılmalarını bekliyoruz.

Atletico Mg – Vasco Gama

Ligin 20’şer puanlı iki takımının karşı karşıya geleceği mücadelede konuk ekip Vasco Gama’nın skor üretebilecek olan iki oyuncusun olmayacak olması ev sahibin işine yarayacaktır. Ev sahibi bununla beraber hafta arası da önemli bir kupa maçına çıkacak ve oradan da galibiyetle ayrılmak isteyecek. İki taraf açısından da zor olacak karşılaşmada karşılıklı gol veya ev sahibi tercihini bahis seçenekleriniz arasında alabilirsiniz.

Atletico Pr – Ponte Preta

İki taraf açısından da haftanın en riskli mücadelelerin birisi olacak bu karşılaşmadan her türlü sonuç çıkabilir. İki tarafında kadro bakımından çok ciddi sıkıntıları bulunuyor ancak ev sahibi kendi evinde oynayacak olması dolayısıyla konuk ekibe göre biraz daha önde olacaktır. Şu ana kadar oynadıkları son 10 maçta 6 kez 2,5 gol üstüne çıkıp, 4 kez de 2,5 gol altında olan takımların bu karşılaşmadan karşılıklı gollerle ayrılmaları oldukça güçlü bir ihtimal.

 

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna