Serie A’da 11.Haftada Pazar Günü

Serie A’nın 11.haftasının açılış karşılaşmasında, Milan kendi sahasında ağırladığı Juventus’a 2-0 mağlup olurken bu haftada beklediği çıkışı yakalayamamış oldu ve haftayı puansız kapadı. Juve ise deplasmanda konuk olduğu rakibi karşısında önemli bir galibiyet alarak haftayı 3 puanla kapadı.

Milan aldığı bu sonucun ardından oldukça sıkıntılı bir sürece girecektir, ki muhtemelen bu sürecin ardından da toparlanması oldukça zor olacaktır. Günün bir diğer karşılaşmasında ise Roma kendi sahasında konuk ettiği Bologna karşısında 3 puanı tek golle aldı. Canlı olarak takip ettiğimiz karşılaşmada konuk ekipte zaman zaman etkili olsa da, Roma savunmasının gardını kıramayınca puanı ev sahibi ekibe vermiş oldu.

Günün karşılaşmalarına baktığımızda;

Benevento – Lazio

Konuk ekip ligin son sıralarına demir atan rakibi karşısında, 3 puanı almayı başaracaktır. Ev sahibi formda olan Lazio’nun oyununa direnmekte zorlanabilir.

Crotone – Fiorentina

Ev sahibi de yine ligin alt sıralarından yukarıya doğru tırmanmak istese de bu konuda sıkıntı yaşayabilir. Konuk ekip kadro gücüyle bu deplasmandan galibiyetle ayrılmak isteyecektir, ki bunu yapacak güce de fazlasıyla sahip bir takım görüntüsü çiziyor. Bunun yanı sıra karşılıklı gol içinde uygun bir mücadele olacaktır.

Napoli – Sassuolo

Ev sahibinin oynadığı oyunla ilgili nerdeyse her hafta paragraflar yazıyoruz ve oynadığı oyunun övgüye değer bir oyun olduğunun altını devamlı çiziyoruz. Bu karşılaşmada da ev sahibi 3 puana ulaşacaktır.

Spal – Genoa

Haftanın zorlu geçeceğini tahmin ettiğimiz karşılaşmaları arasında yer alan bu mücadelede, iki takımda son sıralardan kurtulmak istiyor ve bu karşılaşmaya da bu nedenle galibiyet parolası ile çıkacaklar. Bu da maça etki eder ve iki takımda skor üreterek karşılaşmadan ayrılırlar.

Sampdoria – Chievo

Karşılıklı gol için haftanın en uygun karşılaşmalarından biri olacaktır. İki takımda hem gol atma hem gol yeme konusunda son derece başarılılar. Bu da karşılaşmaya direkt olarak etki edecektir. Bunun yanı sıra sahibi kendi sahasında rakibine oranla çok daha avantajlı olacaktır.

Udinese – Atalanta

Atalanta kendi evinde ve kendi seyircisi önünde maçın mutlak favorisi olarak sahaya çıkacak. Rakip takım savunma anlamında ciddi problemler yaşıyor ve bu karşılaşmada bunun önüne geçebilmeleri pek de uygun bir karşılaşma olmayacak.

Torino – Cagliari

Ev sahibi Torino ve konuk ekip Cagliari arasındaki puan farkı az olsa da, oyun anlamında Torino rakibine oranla çok daha önde bir takım. Bunu kullanıp kendi sahalarında kazanmayı bileceklerdir.

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna