Seria A’da Milan!

36.haftanın açılış karşılaşmasında Atalanta deplasmanına konuk olacak olan Milan ligin bitimine son 2 hafta kala oldukça kritik bir karşılaşmaya çıkacak. Geçtiğimiz hafta Roma’dan tam 4 gol yiyen ve bu seneyi bu şekilde giderse oldukça buruk bir şekilde tamamlayacak olan Milan’ın, bu deplasmanda Avrupa için mutlaka galip gelmesi gerekiyor.

Atalanta tarafı ise konuk ekibe oranla çok daha avantajlı bir noktada. Zaten iki takım arasındaki 6 puanlık fark, ev sahibi adına da oldukça önemli. Bunu korumak için de formsuz olan Milan karşısında kaybetmeyeceklerdir. Karşılıklı gol oldukça uygun bir tercih olur.

Fiorentina – Lazio

Günün bir diğer önemli karşılaşması ise Fiorentina ve Lazio arasında oynanacak. 70 puanı bulunan Lazio’nun artık 3.olmak gibi bir şansı kalmadı ama Atalanta’nın Lazio’yu geçem şansı var. Bu nedenle deplasmanda elinde geleni sahaya yansıtacağını düşündüğümüz, Lazio deplasmanda da olsa kaybetmeyecektir ancak taraf bahsi için riskli bir karşılaşma olur. Bu nedenle üst ve karşılıklı gol seçeneği bu karşılaşma için riskiz bir seçenek.

Serie A’dan kazancınızı artırmanız için en iyi oranlar Bets10’da.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna