Şampiyonlar Ligi’nde Dün Gecenin Raporu ve Beşiktaş Gerçeği

Hollanda Eredivise de 39 puana ulaşan PSV Eindhoven şu anda zirvede ve lider durumda. Ebn yakın rakibi olan Alkmaar’a aralarındaki puan farkının da 8 olması takımın hata yapma oranını artıran bir durum.

Bu ligde de yine zirve almış başını giderken geriye kalan takımlar üst sıralarda hem yer değiştirecek hem de zirvenin puan kaybetmesini bekleyecekler.

Haftanın maçlarına baktığımızda;

Williem – Breda

Son sıranın 1 basamak üzerinde bulunan iki takımın karşı karşıya mücadelede, iki takımda galibiyet için sahada olacaklar. Bu da oyun ve skora fazlasıyla yansıyacaktır.

Heerenveen – Venlo

Konuk ekibin rakibiyle arasında 3 puanlık bir fark bulunuyor ve bu durum bu karşılaşmada Venlo’nun oyuna olan konsantrasyonu fazlasıyla etkileyecektir. Ev sahibi de 3 puan alırsa haftayı karlı kapatacağının fazlasıyla farkında olacak. İki takımın da skora katkı yapacağı bir karşılaşma olmakla beraber, iç saha temsilcisi kaybetmeyecektir.

Exelcior – Zwolle

Haftanın sonucu merakla beklenen mücadelesinde zirveye oynayan konuk ekip çelme yemesi olası bir ihtimal olarak değerlendirilebilir.

Twente – Den Haag

İki takım adına da kritik bir karşılaşma olacak. Ev sahibi alt sıralardan kurtulmak için kazanmak zorunda be kendi sahasında oynayacağı karşılaşmayı avantaja çevirebilir. Böyle bir durum yanıltıcı olmaz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna