Şampiyonlar Ligi’nde Dev Randevu

Şampiyonlar Ligi’nde bu gece Bayern Münih – Beşiktaş mücadelesi haricinde bir önemli karşılaşma daha var ki, o da uzun süre konuşulacak cinsten bir maç.  

Bu karşılaşmada da bir yanda Chelsea bir yanda Barcelona olacak. Bildiğiniz gibi bu iki takımın karşı karşıya geldiği her mücadele nefes nefese geçmiştir.

Şampiyonlar Ligi’nde Qrabağ, A.Madrid ve Roma’nın bulunduğu gruptan 11 puanla 2.olarak yoluna devam etme şansı yakalayan Conte’nin öğrencileri aslında bu seneyi pek de istediği gibi geçiremiyor.

Her ne kadar takım geçen seneyi lider olarak tamamlamış olsa da, bu sene bir türlü kadro anlamında beklenen uyumu yakalayamadı. Özellikle lig maçlarında bunun sıkıntısını fazla fazla yaşadılar ve takım bu nedenle lig de Man City’nin bir hayli gersinde kaldı. Bu durumun nedeni Conte ve oyuncular arasındaki uyumsuzluğa bağlanıyor olsa da, Chelsea zaman zaman ciddi anlamda çok sıkıntılı performanslar sergiledi.

Bunun neticesinde de Conte’nin takımdan ayrılığı da gündeme gelmişti ancak muhtemelen lig sonundaki duruma göre İtalyan hocanın durumu belli olacak. Kendi sahasında önem seviyesi yüksek maçlarda Chelsea’nin ne kadar iyi bir takım olduğunu fazlasıyla biliyoruz. İlk maçtan elde edecekleri avantajlı skor takımın İspanya’da işine çok yarayacaktır ancak karşılarında kendilerine göre çok daha formda bir takım var.

Kendi liginde de bu seneye lider olarak devam eden ve rakiplerine önemli bir puan farkı da açan Barcelona form olarak oldukça iyi durumda ve kendi sahalarında önemli silahlarını olduklarını bildikleri içinde, onlarda deplasmandan iyi bir skorla ayrılmak isteyeceklerdir.

Skor anlamında iki takımında oyuna katkı yapacağı bir mücadele bekliyoruz.

BONUS: 300TL 'YE KADAR 100%
Oyna