Şampiyonlar Ligi H Grubu

Şampiyonlar Ligi’nin en zor grubu olan H Grubunda, son şampiyon Real Madrid, Tottenham, Dortmund ve Apoel Nicosia bulunuyor.

Apoel Nicosia’yı saymazsak geriye kalan takımlar arasından iki takım bir üst tura çıkacak ve bir diğer takımda UEFA Avrupa Ligi’nde yoluna devam edecek. Bu 3 takımdan biri olabilir. Tabii Real Madrid gerçekliğini bir kenara koyarsak, aslında ya Tottenham ya da Dortmund yoluna UEFA Avrupa Ligi’nde devam edecek.

Real Madrid – Apoel Nicosia

Son Şampiyonlar Ligi şampiyonu Real Madrid her ne kadar lige iyi bir başlangıç yapamamış gibi gözükse de bu arenanın en tecrübeli ekiplerinden biri olduğu için ve bu karşılaşmaya da farklı bir motivasyonla çıkmalarını beklediğimiz için, Real Madrid iç sahada gerekeni yapıp, 3 puanı hanesine yazdıracaktır. Bunun dışında herhangi bir sonucun çıkması ciddi derecede bir sürpriz olacaktır.

Tottenham – Dortmund

Gecenin en keyifli mücadelelerinden biri olacağını düşündüğümüz bu karşılaşmada, ev sahibi Tottenham maça avantajlı bir şekilde çıkacak. İç sahada kadro gücüyle avantajı durumda olan İngiliz ekibi de kendi ligine iyi başlayamamış olsa da, tabii bunu geçen sene ligde göstermiş olduğu performansa göre söylüyoruz; yine de bu mücadelede lige göre farklı bir Tottenham izleyeceğimizi düşünüyoruz.

Dortmund Avrupa arenasının en güçlü temsilcilerinden biri ve bu durum bu takıma her daim beklenmedik puanlar kazandırmıştır. Bu karşılaşmada da tecrübesiyle fark yaratmaya çalışacak olan takım, zor bir deplasmanda olacağının bilinciyle sahada olacaktır. İlk yarı alt tercihi karşılaşma için uygun görünürken, maç iki tarafa da oldukça yakın gibi duruyor.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna