Şampiyonlar Ligi A Grubu

Şampiyonlar Ligi’nde artık son maçlara giriş yapıyoruz. A Grubu’nda yer alan Man United bu grupta bugün oynanacak olan karşılaşmalar öncesi grup liderliğini garantileyerek bir üst tura çıkmış durumda.

Oynanacak olan son karşılaşmalarda aynı puana sahip olan Basel ve CSKA Moskow takımlarından biri, UEFA’ya diğeri ise Şampiyonlar Ligi’nde yoluna devam edecek. Son oynanan karşılaşmalarda, Basel kendi sahasında Man United’ı geçerek, önemli bir işe imza atarak bir üst tur şansını son maça taşımıştı. Oynanan diğer mücadelede ise, CSKA Moskow’a kendi sahasında Benfica’yı 2-0’la geçerek Bsel’le aynı puana gelmeyi başardı. Grubun puansız tek takımı olan Benfica ise bu grubun kaderini belirleyecek olan takım olacak.

Benfica – Basel

Bu grupta tüm maçlarını kaybeden ve tek bir puan dahi alamayan ev sahibinin işi bu mücadelede de oldukça zor olacaktır. Basel’in rakibini yenmesi halinde bir üst tura çıkacak olması, konuk ekibin motivasyonunu ciddi şekilde artıracak. Tabii ev sahibi son maçında prestij karşılaşmasına çıkacağı için, konuk ekip adına kolay bir mücadele olmasını beklemiyoruz.

Tüm bunların dışında Basel, eline geçen bu fırsatı tepmek istemeyecektir. Konuk ekibin puan alma olasılığı oldukça fazla ancak ev sahibi kendi sahasında olmasından dolayı da skora katkı yapabilir.

Man United – CSKA Moskow

Ev sahibi grup aşamasını tamamlayarak işini bitirdi. Konuk ekibinse bir üst tura çıkması için bu mücadeleden mutlaka puanla ayrılması gerekiyor ancak iç sahada Man United rakibine kolay kolay teslim olmayacaktır. Yine gecenin gollü mücadelelerinden biri olmaya aday bir karşılaşma olur.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna