Şampiyonlar Ligi A Grubu

Şampiyonlar Ligi A Grubu’nda lider Man United’ın 6 puanla lider olduğu grupta, Basel ve CSKA Moskow’da 3’er puanla Mourinho’nun öğrencilerini takip ediyorlar. Portekiz temsilcisi Benfica’nın ise henüz grupta puanı bulunmuyor.

Oynanan 2.maçları da hatırlayacak olursak, Basel; kendi sahasında ağırladığı Benfica’yı 5 golle geçerken, Man United’ta deplasmanda karşılaştığı CSKA Moskow’u gol yağmuruna tutmuştu.

Bu akşam oynanacak olan karşılaşmalarda;

Benfica – Man United

Grubun puansız tek takımı olan Benfica için hem zorlu bir karşılaşma olacak hem de bu karşılaşmadan da puansız ayrılırsa, bundan sonraki aşamalara bir anlamda veda edecek. Konuk ekip United kazanırsa da, bir sonraki karşılaşmayı kendi sahasında oynayacağı için beraberlik halinde bile grup aşamalarını tamamlayacak gibi duruyor.

Kendi liginde son oynadığı Liverpool deplasmanında canlı olarak izlediğimiz Man United, oyunu tutma anlamında oldukça başarılı olan Liverpool karşısında oldukça zorlanmıştı. Tabii burada Liverpool’un gücünü de unutmamak gerekiyor.

Benfica’da, Man United’ın oyun gücünü kırmak isteyecek ancak bunu yaparken ne kadar başarılı olabilir, orasını hep beraber göreceğiz. Kadro gücü ve kalitesi bakımından United, Portekiz de skor üretecek ve maça favori olarak çıkacaktır. Ev sahibinin de içinde bulunduğu durumdan dolayı skor üretmesini bekliyoruz.

CSKA Moskow – Basel

Ev sahibi kendi sahasında United’a yenilmişti ancak arada çok ciddi bir kalite farkı vardı. Şimdi Basel ve ev sahibinin puan anlamında aynı olmaları maçın durumunu daha da zorlaştıracak bir durum gibi gözüküyor. İç sahada ev sahibi avantajlı olan tarafta yer alacaktır. Karşılıklı gol olma ihtimali de yüksek bir karşılaşma olabilir.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna