Şampiyonlar Ligi Gecesi’nde Bugün

Hafta sonunda oynanan maçların ardından Avrupa’ya tekrar geri dönüyoruz. Şampiyonlar Ligi’nde son 16 turunda bildiğiniz gibi bu akşam 4 takım çeyrek finale çıkma mücadelesi verecekler.

İlk maçta deplasmanda Porto’yu 5 gollük bir zaferle geçen Liverpool bu kez kendi sahasında rakibini ağırlarken, gecenin bir diğer maçında da PSG ve Real Madrid karşı karşıya gelecekler.

Liverpool – Porto

Ev sahibi ilk maçta aldığı skorla zaten bu turu geçmeyi büyük oranda garantiledi. Rakip takım bu deplasmanda prestij mücadelesinde başka bir şey yapmayacaktır. Turu geri almaları oldukça zor. Bu durumda ev sahibi rahat bir karşılaşmaya çıkacaktır, ki Klopp’un kadro anlamında rotasyona gireceğini de düşünüyoruz.

Porto’nun ilk maçta alınan skordan dolayı açık bir oyunla sahada yer alacağını düşünecek olursak, skor anlamında bu mücadelede de tatmin edici bir oyun gerçekleşecektir.

Paris Saint Germain – Real Madrid

Gecenin karşılaşmasında iki takım da sahaya kazanmak için çıkacak. Tabii Real Madrid’in ilk maçta aldığı olumlu skor bu akşama doğrudan yansır. Konuk ekipte Neymar’ın sakatlığı dolayısıyla durumunun belli olmaması ev sahibi adına oldukça sıkıntılı bir durum olur. İşleri çok zor olacak. Belki Real Madrid gol atmak zorunda olsaydı durum daha farklı olabilirdi ancak Zidane ve öğrencileri oyunu tutma konusunda bu akşam başarılı olacaklardır.

Gecenin maçında iki takımında skor bulma ihtimali yüksek. PSG muhtemelen tarihi maçta bir sürprizi gerçekleştirmek isteyecektir ancak bu durum pek gerçekçi gelmese de 2,5 üzeri hatta daha da fazlası olabilir.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna