Şampiyonlar Ligi Gecesi

Avrupa futbolunun en önemli dinamiklerinden biri olan Şampiyonalar Ligi’de son 16 turu bu akşam oynanacak olan karşılaşmalarla başlayacak.

Bildiğiniz gibi Türkiye’den Beşiktaş’ta son 16 turuna kaldı ve rakibi Bayern Münih olacak. Son 16 turuna kalan diğer takımlar ise şu şekilde; Basel, Man City, Juventus, Tottenham, Porto, Liverpool, Real Madrid, Barcelona, Chelsea, Man United, Sevilla, Shakhtar, Roma ve PSG.

Tabii bu takımlar arasında ciddi anlamda favori takımlar var. Bu akşam oynanacak olan maçlara gelecek olursak;

Basel – Man City

Konuk ekip Man City bu turun en avantajlı takımlarından biri. Ev sahibi kadro anlamında ve oyun anlamında rakibine karşı çok daha geride. Kendi liginde de yoluna oldukça pozitif bir şekilde devam eden Man City, bu karşılaşmada da rakibine karşı üstünlük kuracaktır.

Ev sahibinin bu karşılaşmada tek şansı iç sahada oynayacağı karşılaşmada, oyunu tutması olacak. Bunu gerçekleştirmesi için çok çalışması gerekecek ancak bunu başarması pek mümkün değil. Konuk ekip deplasmanda da olsa bu gece kazanacaktır.

Juventus – Tottenham

Hem gecenin hem de bu turun en önemli karşılaşmalarından biri olacaktır. Juventus kendi liginde Napoli’nin ardından ligi sürdürmeye çalışıyor. İç sahada iyi oynayan takım rakibi karşısında avantajlı olacaktır.

Konuk ekip ise ligi lider götüren Man City’nin arkasında Şampiyonlar Ligi için mücadelesini devam ettiriyor. Tabii son zamanlarda oyun anlamında biraz geride olsalar da bu maçın dinamikleri biraz farklı olacaktır.

İlk yarıda oyunun daha sıkı geçeceğini düşünüyoruz. Oyunun genelinde de gol arayan takım muhtemelen Juventus olacaktır. Tottenham’ın da kadro olarak bireysel yetenekleri fazla olan oyunculara sahip olması kadro oyunu dengeleyebilir.

Şampiyonlar ligi son 16 turu için en iyi oranlar Rivalo’da sizlerle.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna