Şampiyonlar Ligi F Grubu

Feyeneord, Man City, Napoli ve Shakhtar oluşturduğu bu grupta da Prömiyer Lig temsilcisi Man City’i saymazsak geriye kalan takımların arasında ciddi bir çekime geçeceğini söylemeliyiz.

Tabii Napoli diğer takımlara göre ufak bir farkla öne geçecektir ama özellikle bu diğer takımla      rın kendi evlerinde oynayacakları müsabakalarda olumlu sonuçlar alması, olası bir sonuç gibi gözüküyor. Bu durum da grubun zorluk derecesini arttırmış oluyor.

Feyenord – Man City

Guardiola’nın öğrencileri sezona yeni transferlerine rağmen pek de iyi başlayamasalar da, son iki haftada elde ettikleri galibiyetlerle durumu toparlamayı başardılar.

Diğer haftalarda 3.bölgede pozisyon üretmekte zorlanan City, son karşılaşmada Liverpool kalesine 5 tane gol gönderince muhtemelen kendisini bulmuştur.

Hollanda Eredivise ekibi Feyenord, lige kayıpsız başladı ve şu ana kadar da 4’te 4 yaparak yollarına devam ediyorlar. Hem ilk maç olması sebebiyle hem de kendi sahasında iyi bir başlangıç yapmak isteyecek olan Feyenord, City karşısında maçın favorisi gibi gözüküyor ancak taraf bahsi anlamında zorlayıcı bir maç olma durumu da fazlasıyla var. İki takımda gününde olursa karşılıklı golleri rahat rahat izleriz.

Shakhtar – Napoli

Gecenin kritik karşılaşmalarından biri olacak bu karşılaşmada da özellikle iç sahada Shakhtar’ın neler yapabildiğini fazlasıyla biliyoruz ancak bu takım Lucescu’lu dönemde olduğu kadar etkili değil. Bunu da belirtmek gerekecek.

Napoli ise kendi ligine 3’te 3 yaparak başladı ve oldukça formda bir sezon geçireceklerini de fazlasıyla belli ettiler. Zor bir deplasman gibi gözükse de kadro avantajı ve oyun gücüyle, Napoli bu deplasmandan çıkacaktır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna