Şampiyonlar Ligi F Grubu

Şampiyonlar Ligi F Grubu’nda 6 puana ulaşan Man City lider durumda. Kendi ligine de fırtına gibi başlamış olan Guardiola’nın öğrencileri özellikle son 3 haftadır kale önünde de inanılmaz işlere imza atabiliyorlar. Muhtemelen City, grupta oynayacağı diğer süreçleri de bu şekilde götürecektir.

Grupta 3 puanlı iki takımı olan Napoli ve Shakhtar içinde oynanacak olan 3.maçlar oldukça önemli olacak. Bunun nedeni ise bu maçlarda birinin kaybetmesi, 4.maçlar öncesi bir takımın sahadan çekilmesi anlamına gelebilir.

Bu akşam oynanacak olan karşılaşmalarda;

Feyenord – Shakhtar

Grubun puansız takımı olan Feyenord, Şampiyonlar Ligi’ne pek de beklenildiği gibi bir başlangıç yapamadı. Bunu da zaten aldığı puandan anlıyoruz. Konuk ekip ise şu anda kritik noktada ancak ev sahibi bu maçı da kaybederse, UEFA Avrupa Ligi şansını da zora sokmuş olacak. Bu nedenle ev sahibi bu kez bir değişiklik yapıp kazanacaktır.

Man City – Napoli

Gecenin en zor maçlarından biri olan bu karşılaşmada, iki takımda oldukça formda bir sürecin içinde yer alıyor. Konuk ekip bu hafta kendi liginde, misafir olduğu Roma deplasmanında akıllı bir oyunla kazanmayı bildi. Bunun yanı sıra Napoli şu anda, tüm üst düzey takımlara bakıldığında ön alanda en iyi baskı yapan takımlardan biri olarak da dikkat çekiyor. Tabii takımların çoğunun maçlarını canlı olarak takip ettiğimiz için bunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

Hafta arası İngiliz medyasına verdiği röportajda Napoli’nin çok tehlikeli bir takım olduğunu söyleyen Guardiola’nın da bu durumun farkında olması, maçın hangi düzeyde olacağının ciddi bir göstergesi oluyor.

Muhtemelen City, Napoli’nin gardını kırıp, 3.bölgeye çok çabuk bir şekilde geçmeye çalışacaklardır. Napoli’nde, City’i 1.bölgesinde kırıp oraya hapsetmesini bekliyoruz. Bu iki denklemi başarıyla gerçekleştiren maçı alacaktır. Tabii iki takımında hücum hattında oynayan oyuncu kalitelerinin oldukça yüksek olması, maçın durumunu belirleyecek ana temalardan biri. İki takım da skor üretecektir.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna