Şampiyonlar Ligi E Grubu

Dün akşam başlayan Şampiyonlar Ligi heyecanın bugün de kaldığı yerden devam edecek. Dün oynanan muhteşem maçların ardından bu gecede takımlar puan ya da puanlar için sahaya çıkacaklar.

Bu grupta Liverpool, Maribor, Sevilla ve S.Moskow bulunuyor. Hal böyle olunca da grubun tek favorisinin Liverpool olduğunu rahatlıkla tahmin edebiliriz. Bunun yanı sıra yine bu grupta Maribor işinin oldukça zor olduğunu düşünecek olursak da geriye kalan iki takımdan biri muhtemelen bir üst turda mücadele ederken, bir takım da UEFA Avrupa Ligi’nde mücadelesine devam edecek.

Liverpool – Sevilla

Kendi evinde maçın mutlak favorisi olan Liverpool, kendi ligine de oldukça yüksek bir performansla başladı. Özellikle ön alanda Salah’ın takıma katılışı ile daha da iyi işler yapan Kloop’un öğrencileri bu karşılaşmada ön alana oyunu kurup bol pozisyon üretimi için oynayacaklar.

Kadro bakımından da Sevilla’ya oranla çok daha iyi olan Liverpool, bunu da avantaja çevirip zaten karşılaşmanın favorisi olmayı hakkediyorlar.

Sevilla ise La Liga da inişli çıkışlı zamanlarına devam ediyor. Takımın ne zaman ne şekilde neye tepki vereceği pek belli olmuyor. Kendi sahasında daha iyi organize olan ekibin buradan puanla dönmesi oldukça zor olabilir. Karşılaşmada bahis tercihlerini Liverpool, 2,5 üst veya karşılıklı golden yana kullanabilirsiniz.

Maribor – S.Moskow

Grubun dengesini değiştirecek olan mücadelede Maribor kendi evinde oynamanın avantajlarını sonuna kadar kullanmak isteyecektir ama S.Moskow takımı da Şampiyonlar Ligi’nin tecrübeli takımlarından biri olarak öne çıkıyor. Açıkçası taraf bahsi açısından zor olacak karşılaşmada sürpriz de çıkabilir. Marimor evinde oynayacağı ilk karşılaşmayı avantajlı bir skorla bitirmek için elinden geleni yapacaktır.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna