Şampiyonlar Ligi E Grubu

Şampiyonlar Ligi heyecanı dün gecenin ardından bu akşam oynanacak olan karşılaşmalarla da devam edecek.

Gruplar arasında bir üst tur için heyecanı son maça kadar taşıyan 3 takımdan Liverpool bu grupta 9 puanda yer alırken, Sevilla 8 ve S.Moskow’da 6 puana sahip. Grubun puansız tek takımı olan Maribor ise 2 puanda yer alıyor.

Bu grupta oynanan 5.karşılaşmalarda Sevilla kendi sahasında ağırladığı Liverpool’la 3-3 berabere kalırken yine grubun diğer maçında da S.Moskow ve Maribor da puanları paylaşarak sahadan ayrılmışlardı. Özellikle eğer hatırlayacak olursanız Sevilla ve Liverpool arasında geçen mücadele nefes kesiciydi. İlk yarıda 3-0 geriye düşen Sevilla, 2.yarıda oyunu toparlayarak maçı 3-3’3 kadar getirmişti.

Bu gecenin karşılaşmalarına baktığımızda;

Liverpool – S.Moskow

İç sahada hem oyun olarak hem de bireysel oyuncularının kapasitelerinin yüksek olmasından dolayı, bu karşılaşmanın mutlak favorisi olacak olan ev sahibi son zamanlarda çok formda. Şu anda da grup lideri olan takım, yakaladığı avantajı kaybetmeyecektir. Konuk ekip her ne kadar direnmeye çalışsa da iç sahada Liverpool istediği sonucu alarak geceyi tamamlayacaktır.

Maribor – Seviila

Ev sahibinin grup ve sonrasında UEFA Avrupa Ligi yolculuğuna gidecek bir durumu kalmadı ve bu karşılaşmanın ardından da Avrupa defterini kapatacak. Konuk ekip ise son derece kritik bir karşılaşmaya çıkacak ve kazanmak isteyecek. Sevilla kazanırsa da Şampiyonlar Ligi’nde bir üst tura çıkacak. Kendine göre daha zayıf olan rakibi karşısında Sevilla da geceyi 3 puanla kapatacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna