Şampiyonlar Ligi E Grubu

Şampiyonlar Ligi’nde E Grubunda topladığı 8 puanla lider olan Liverpool, liderliği kolay kolay bırakmayacak gibi dururken, lideri 1 puan geriden takip eden Sevilla’da 7 puana sahip. Grubun diğer iki takımından S.Moskow’un 5 ve son olarak grup sonuncusu Maribor’un ise 1 puanı bulunuyor.

Bu grupta oynanan son karşılaşmalarda Sevilla kendi sahasında S.Moskow’u 2-1’lik skorla geçerken, Liverpool’da ilk yarısında zorlandığı karşılaşmanın 2.yarısında açılarak Maribor’u mağlup etmeyi başarmıştı.

Bu grupta oynanacak olan gecenin karşılaşmalarında;

S.Moskow –Maribor

Grubun en zayıf halkası olan rakibi karşısında ev sahibi rahat bir galibiyet alacaktır. Liverpool’un deplasmana gidiyor olmasından faydalanmak isteyen takım, iç sahada fikstür avantajını da devam ettirip son maçta bir üst tur şansı için sahaya çıkacak.

Sevilla – Liverpool

Gecenin sonucu merakla beklenen karşılaşmalarından biri olacak olan bu mücadelede Sevilla kendi sahasında seyirci desteğini de kullanıp liderlik için sahaya çıkıyor. Tabii Liverpool cephesinin son haftalarda formda olması ve kendi liginde son oynadığı karşılaşmada da oyuncuların oldukça önemli bir performans sergilemesi, konuk ekibe bu karşılaşmada bakış açılarını değiştiriyor.

Her ne kadar deplasmanda da olsa, oyun gücüne ve bireysel yeteneği oldukça yüksek olan oyuncularına güvendiğimiz Liverpool, bu deplasmandan en az 1 puanla ayrılacaktır.

Bu dışında karşılaşma özelinde tarafların 2,5 gol barajını aşacağını da söylemek doğru olacaktır. İki takımın da kazanmak için sahaya çıkacağı karşılaşmada, iki takımda birbirini durdurmakta zorlanabilir.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna