Şampiyonlar Ligi E Grubu

Futbol dolu geçecek akşamda, Şampiyonlar Ligi E Grubu’nda iki maç oynanacak. Şu anda Sevilla’nın 4 puanla lider götürdüğü grupta, Liverpool ve S.Moskow’un 2 ve son olarak da Maribor’un 1 puanı bulunuyor.

Bu grupta oynanan 2.maçlarda S.Moskow ve Liverpool 1-1 berabere kalmış ve Sevilla’da kendi sahasında ağırladığı Maribor’u 3 golle geçmişti. Bu grupta puan durumunun bu şekilde olması, hem bu akşam oynanacak olan 3.maçların hem de haftaya oynanacak olan 4.maçları daha önemli bir noktaya getirmiş oluyor.

Bu akşam oynanacak olan maçlarda;

Maribor – Liverpool

Grup sonuncusu olan Maribor’un bu grupta artık sıçrama şaşı pek de kalmadı. Zaten kadro olarak da grubun zayıf takımlarından biri olduğunu biliyorduk. Bu hafta sahasında kendi liginde Man United’ı ağırlayan ve zor bir karşılaşma oynayan Kloop’un öğrencileri, haftayı kayıpsız atlatsa da olukça yoruldular.

Konuk ekip adına kolay bir mücadele olmayacaktır ama ne yapıp edip kazanmak zorunda olduklarını biliyorlar. Bu maçın ardından bir de kendi sahasında Maribor’u ağırlayacak olması, Liverpool’a burada alınacak galibiyet 6 puanlık bir başarı getirecektir. Bu da grup aşamasını tamamlamak için yeterli olur gibi duruyor.

Liverpool kadro gücü ve oyun tecrübesiyle bu mücadeleden galip çıkacaktır.

S.Moskow – Sevilla

Kendi sahasında oynadığı maçlarda çok daha iyi performanslar gösteren ev sahibi de oldukça kritik bir karşılaşmaya çıkacak ve bu mücadeleden en az 1 puanla ayrılmaya çalışacaktır. Sevilla ise hem kendi liginde hem de Şampiyonlar Ligi’nde oldukça formda bir takım olarak dikkat çekiyor. Konuk ekipte buradan çıkarabildiği kadar puanı hanesine yazdırıp, kendi evinde oynayacağı mücadelede tur hesabı yapacaktır. Konuk ekip içinde zorlu geçecek karşılaşmada karşılıklı gol yüksek bir ihtimal.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna