Şampiyonlar Ligi E Grubu

Liverpool, S.Moskow, Sevilla ve Maribor’un oluşturduğu Şampiyonlar Ligi E Grubu’nda yer alan her takımın şu anda ki puanı 1. Hatırlayacak olursanız ilk maçlarda Liverpool – Sevilla ve Maribor – S.Moskow maçları berabere bitmişti.

Bugün oynanacak olan karşılaşmalarda da Liverpool, S.Moskow deplasmanına giderken, Sevilla da kendi sahasında Maribor’u ağırlayacak.

S.Moskow – Liverpool

Premier Lig temsilcisi Liverpool, özellikle ön hattı formda olan bir takım. Brezilyalı Coutinho’nun da iyileşmesinin ardından takım kendini iyice buldu ancak Mane’nin sakatlığı takımı biraz etkilemiş durumda. Tabii burada da yeni transfer Salah’ın performansı takımın kendi liginde daha fazla puan almasına sebep oluyor.

Bununla beraber Liverpool, Şampiyonlar Ligi’ne henüz hazır bir görüntü çizemedi. Sanki takım sadece Premier Lig için oynuyor gibi bir durum var. Bu hafta da zor bir deplasmana çıkacaklar ve buradan alınacak 1 puan bile Liverpool’un işine fazla fazla yarayacaktır ancak bunun için takımın çok çalışması gerekecek.  Rusya da sıkı bir oyun bizleri bekleyecek. Bu tip takımların kendi sahalarında olan karşılaşmalarda takımların hem iklim değişikliğinden hem de epey uzak bir yer olmasından dolayı zorlandıklarını biliyoruz. Bu nedenle Liverpool için kolay bir gece olmayacaktır. Oyuncularının bireysel performansları eğer ön plana çıkarsa, bu karşılaşmadan 3 puan gelebilir. Bunun dışında kolay bir mücadele olmayacaktır.

Sevilla – Maribor

La Liga temsilcisinin fikstür avantajı oldukça fazla ve bunu da sonuna kadar kullanmak isteyecektir. Bu grupta en ciddi rakibi olan Liverpool’un deplasmanda zor bir karşılaşmaya çıkacağını bildiği için de, kendi sahasında oynayacağı maçın öneminin fazlasıyla farkında olan bir Sevilla ile karşı karşıyayız.

Konuk ekibin ise kendi sahasında oynayacağı karşılaşmalar haricinde puan alması pek de mümkün değil. Bu karşılaşmada da İspanya dan puanla ayrılmaları zor olacaktır.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna