Şampiyonlar Ligi D Grubu

Şampiyonlar Ligi’nin bir başka heyecan dolu grubu olan bu kulvarda Barcelona 11 puana ulaştı ve grup aşamasını tamamlamayı garantiledi ancak birde bu grubu 2.oalarak da tamamlayabilir. Barça’yı hemen arkadan takip eden Juventus’un 8 puanı olması, buradaki dengeyi değiştirebilir.

Sporting ve Juventus’tan bir takımda UEFA Avrupa Ligi’nde yoluna devam edecek gibi görünüyor. Grupta oynanan son maçlarda, Sporting; Olmypiakos’u 3-1’lik skorla geçmeyi başarmıştı. Juventus ve Barcelona ise son oynadıkları karşılaşmayı 0-0 tamamlayarak puanları paylaşmışlardı.

Gecenin maçlarında;

Barcelona – Sporting

Ev sahibi kendi sahasında oynadığı her karşılaşmanın ciddi anlamda favori olarak sahaya çıkar. Bu karşılaşmada da doğal olarak oyunun favorisi olacaktır. Konuk ekip ise UEFA Avrupa Ligi’ne gitme durumundan dolayı her ne kadar maçı sıkacak olsa da, ev sahibi kendi sahasında oynayacağı karşılaşmadan 3 puanla ayrılmayı başaracaktır.

Olympiakos – Juventus

Grubun en zayıf halkası karşısında Juventus, oyunun tek hakimi olacaktır. Bir ihtimal de olsa Sporting’in Nou Camp’tan 1 puan bile çıkarma düşüncesi Juve’nin maça olan konsantrasyonunu fazlasıyla artıracaktır. Konuk ekip Yunanistan’dan kazanarak döner.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna