Şampiyonlar Ligi D Grubu

Barcelona ve Sporting’in lider olarak götürdüğü bu grupta, Olympiakos ve Juventus’un henüz puanı bulunmuyor. Oynanan ilk karşılaşmalarda Barcelona kendi sahasında etkili bir oyunla Juventus’u geçerken, Sporting’de Yunanistan deplasmanından puan çıkarmayı başarmıştı. Bu grubun zaten en zayıf halkası olan takımında Olympiakos olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu akşamın karşılaşmalarında ise Juventus, kendi evinde Olympiakos’u ağırlarken, Barcelona da Portekiz’de Sporting’in konuğu olacak.

Juventus – Olympiakos

İtalya Serie A temsilcisi geçen seneki formuna yavaş yavaş kavuşuyor. Takımın biraz geç form tutmasında bir problem yok çünkü Juventus bu tip durumların altından kolaylıkla çıkabilecek bir takım. İlk maçta Barcelona deplasmanında kaybetmelerinde de bir problem yok. Bu karşılaşmada Juventus, kendi evinde rahatlıkla 3 puana ulaşacaktır. Olympiakos’un şu anda elinde bulundurduğu kadro kalitesi ile bu deplasmandan çıkma şansı pek bulunmuyor.

Bu gruptan Juventus çıkmak istiyorsa bu karşılaşmadan 3 puanla ayrılmak zorunda olduğunu biliyor. Kendi evinde kendi seyircisi önünde İtalyan ekibi 3 puanla ayrılmayı başaracaktır.

Sporting – Barcelona

Gecenin bir başka zor maçında Portekiz temsilcisi, La Liga devi Barcelona’yı ağırlıyor. Kendi liginde de Porto’yu hemen arkasından kovalayan takımda moraller ve performanslar genel olarak yerinde. Konuk ekip Barcelona’nın formda olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kendi liginde de yoluna kayıpsız devam eden Katalanlar, bu karşılaşmada da kadro kaliteleri ile 3 puana ulaşmaya çalışacaklardır.

Sporting muhtemelen öncelikli olarak Barcelona’yı durdurmak isteyecektir. Bunu yaparken eğer savunma oyununu ön planda tutarsa, sıkıntı yaşayacaktır. Konuk ekibin set oyununu geçtiğinde etkili olduğunu fazlasıyla biliyoruz. Belki ilk yarı sıkı bir oyunla geçebilir ama oyunun genelinde gol olma olasılığı yüksek bir karşılaşma olacaktır.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna