Şampiyonlar Ligi C Grubu

Bu grupta lider ilk maçta Azerbaycan temsilcisini farklı bir skorla geçen Chelsea. Bu durumun bu şekilde olmasında da zaten bir problem yok. Grubun en zayıf takımı olan Qarabağ’ın bundan sonraki süreçte de maçlarından puan çıkarması oldukça zor olacaktır.

Grubun diğer takımları A.Madrid ve Roma ise ilk maçta karşı karşıya gelmiş ve mücadeleden beraberlikle ayrılmışlardı. Bu akşam oynanacak olan karşılaşmalarda Roma, Qarabağ deplasmanına giderken, La Liga temsilcisi A.Madrid’te, Londra’da Chelsea deplasmanında olacak.

Qarabağ – Roma

Roma zayıf rakibi karşısında bu karşılaşmaya deplasmanda da olsa favori olarak çıkacaktır. Belki ilk maçından 3 puanla ayrılmış olsaydı, bu mücadelede daha da bir rahat olabilirlerdi ancak ilk maçtan alınan 1 puan bu mücadelenin önemini Roma için daha da artırıyor.

Ev sahibi ise kendi evinde elinden gelen mücadeleyi göstermeye çalışacaktır. Sürpriz bir sonuç almak için şansının da yanında olması gerekiyor ama Roma buna fırsat vermeyecektir. Bu tip maçlarda, oyuncular zaman zaman konsantrasyon konusunda sıkıntı çekebiliyorlar. Bu karşılaşmada da böyle bir durumla karşılaşabiliriz ama diğer maçında öneminde dolayı, Roma buradan 3 puanla ayrılmayı başaracaktır.

A.Madrid – Chelsea

Geceniz zor karşılaşmalarından biri de muhtemelen bu karşılaşma olacaktır. A.Madrid’in uzun zamandır savunma anlayışı yüksek olan futbolu ve genelde de rakip takımları durdurma anlayışları takıma genelde kazandırıyor. Bu karşılaşmada da iç sahada oynasalar bile A.Madrid’in oyun tarzında genel bir değişiklik olmayacaktır. Chelsea’yi muhtemelen önce durdurup sonrasında da vurmak isteyen bir takımla karşı karşıya kalacağız.

Konuk ekip Chelsea ise oldukça formsa bir takım ve kendi liglerinde de oldukça iyi durumdalar. Özellikle ön alanda oynayan Morata’nın yüksek performansı ve gol vuruşlarında da etkili seviyede olması, takımı yukarılara taşıyor ve taşımaya da devam edecektir ancak bu karşılaşmada Morata’nın konsantrasyonu yüksek Madrid karşısında işi zor olabilir. Bu durumda tipik bir alt mücadelesi ile karşı karşıya gelebiliriz

Conte’nin de savunma oyunu konusunda iyi olduğunu biliyoruz. İki takımdan silahlarını iyi kullanan takım muhtemelen gecenin sonunda gülecektir. Sabırlı olanın kazanacağı bir karşılaşma olacaktır ama yine de pozisyon açısından sıkıntılı bir karşılaşma olabilir.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna